Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trzy punkty dla Wichru za mecz z Radziejowem

Podokręg Rybnik rozstrzygnął losy przerwanego meczu Wichru Wilchwy z MKS-em Radziejów. 5 grudnia Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Rybnik zdecydowała o przyznaniu walkoweru 3:0 drużynie z Wilchw. Tym samym dopisała ona do swojego konta 3 punkty.

Trzy punkty dla Wichru za mecz z Radziejowem

Przypomnijmy, że w pierwotnym terminie mecz Wichru z MKS-em Radziejów został przerwany w przerwie spotkania przy wyniku 2:0, na skutek dramatu, do jakiego doszło na trybunach wilchwiańskiego obiektu. Nagle zasłabł jeden z kibiców, konieczne było podjęcie akcji ratowniczej i wezwania pogotowia ratunkowego. Niestety kibica nie udało się uratować. Mecz został przerwany. Druga połowa decyzją Podokręgu miała zostać dograna 30 listopada. Tak się jednak nie stało. Drużyna z Radziejowa kilka dni przed meczem poinformowała Podokręg, że nie może spotkania rozegrać, wskutek kontuzji kilku zawodników, w tym jedynego bramkarza. Klub miał przesłać do Podokręgu dokumentację potwierdzającą kontuzje zawodników, jednak tego nie zrobił. W efekcie Komisja ds. Rozgrywek podjęła decyzję o walkowerze dla Wichru i przyznaniu 3 punktów za ten mecz drużynie z Wilchw. Z czego najbardziej może cieszyć się liderująca rozgrywkom Gwiazda Skrzyszów, która utrzymała dzięki temu przewagę 3 punktów nad Radziejowem właśnie.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].