Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Forteca Świerklany wygrała turniej w Lubomi [ZDJĘCIA]

W hali sportowej w Lubomi już po raz piąty odbył się Bożonarodzeniowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP Lubomia. 

Forteca Świerklany wygrała turniej w Lubomi [ZDJĘCIA]

Udział wzięło osiem drużyn z rocznika 2011 i młodsi, aczkolwiek skład był nieco inny niż organizatorzy na początku zapowiadali. Na turnieju zabrakło ostatecznie drużyny z czeskiej Karwiny, która zajęła w poprzednim roku drugie miejsce. Zastąpiła ich w trybie awaryjnym druga drużyna z Lubomi. Poza dwoma drużynami MKS-u Gmina Lubomia w walce o puchar rywalizowali: Forteca Świerklany, Gwiazda Skrzyszów, MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski, GKS Dąb Gaszowice, RKP ROW Rybnik i Szombierki Bytom.

Z grupy A i B najlepszymi okazały się zespoły z Lubomi, Wodzisławia Śląskiego, Świerklan i Bytomia. Te drużyny przystąpiły do walki o medale. W meczu o 3. miejsce Szombierki Bytom pokonały Odrę Centrum 2:0, a finale Forteca Świerklany pokonała gospodarzy turnieju - MKS Gmina Lubomia 2:1. W meczu o 5. miejsce Dąb Gaszowice pokonał 1:0 RKP ROW Rybnik, a w meczu o 7. miejsce MKS Gmina Lubomia II wygrała 2:0 z Gwiazdą Skrzyszów.

Najlepszym strzelcem został Wiktor Starzyk (MKS Gmina Lubomia), a najlepszym bramkarzem wybrano Igora Tuszyńskiego (Szombierki Bytom).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].