Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mikołajkowy turniej Raciborskiego Klubu Tenisowego

Niedzielnego poranka młodzi tenisiści Raciborskiego Klubu Tenisowego rywalizowali w drugim już klubowym turnieju Mikołajkowym.

Mikołajkowy turniej Raciborskiego Klubu Tenisowego

Turniej odbył się w dwóch kategoriach: niebieskiej i czerwonej. Podsumowywał trzymiesięczny okres jesiennych treningów. Wszystko odbyło się w duchu przyjacielskiej rywalizacji. Po zaciętej rywalizacji w grupie młodszej zwyciężył Piotrek przed Alą i Nikodemem, w starszej Adam przed Kajetanem i Nicole. Pozostali zawodnicy Paulina, Mateusz, Jacek, Maks, Mikołaj, Artem, Maja oraz Maks walczyli o zwycięstwo do samego końca. O prawidłowy przebieg turnieju i jednocześnie wspaniałą zabawę zadbali mikołajkowi trenerzy - Ewa, Marcin, Piotr, Cezary.

Chętni do dołączenia do klubu proszeni są o kontakt pod numerem telefonu 698622434.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].