Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wygrać i zostać liderem [ZAPOWIEDŹ]

W dzisiejszym spotkaniu 2. kolejki rozgrywek siatkarskiej Ligi Mistrzów spotkają się dwie niepokonane jak do tej pory drużyny: Knack Roeselare i Mistrzowie Polski - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Stawką meczu jest pozycja lidera grupy E.

Wygrać i zostać liderem [ZAPOWIEDŹ]

Gospodarzem spotkania będą Belgowie, którzy w pierwszym grupowym spotkaniu pokonali w trzech setach VFB Friedrichshafen. W składzie Knack Roeselare trudno znaleźć nazwiska czołowych siatkarzy świata, jednak na uwagę zasługuje osoba atakującego wicemistrzów Belgii - Hendrika Tuerlinckx'a, który w spotkaniu 1. kolejki zdobył dla swojego zespołu 18 "oczek". Belgijski zespół równie dobrze jak w Lidze Mistrzów radzi sobie również na krajowym podwórku, gdzie po ośmiu rozegranych kolejkach spotkań zajmuje w tabeli 2. miejsce ustępując liderowi gorszym stosunkiem setów.

Kędzierzynianie rozgrywki w europejskich pucharach rozpoczęli od pokonania na własnym parkiecie Vojvodiny Novi Sad. Mistrzowie Polski, grając w nieco rezerwowym składzie pokonali serbski zespół w trzech setach, jednak dzięki gorszemu bilansowi małych punktów w tabeli grupy E zajmują drugie miejsce. Podopieczni trenera Nikoli Grbicia opróćz dobrego startu w Lidze Mistrzów bardzo dobrze radzą sobie w Plus Lidze, gdzie po dziesięciu rozegranych kolejkach z 27 punktami na koncie są liderem.

Faworytem spotkania wydają się być zawodnicy ZAKSY, w szeregach której znajduje się wielu zaliczanych do światowej czołówki siatkarzy, jednak to boisko zweryfikuje czy to właśnie kędzierzynianie wygrają zostaną liderem grupy E. Początek spotkania w Roeselare zaplanowano na 20:30. Transmisję z meczu przeprowadzi Canal+.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].