Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębianie rozpoczynają walkę w Lidze Mistrzów [ZAPOWIEDŹ]

Po rocznej przerwie do Jastrzębia-Zdroju wracają emocje związane z siatkarska Ligą Mistrzów. W dzisiejszym meczu 2. kolejki zmagań w grupie C "pomarańczowi" podejmą turecki Halkbank Ankara.

Jastrzębianie rozpoczynają walkę w Lidze Mistrzów [ZAPOWIEDŹ]

Podopieczni trenera Slobodana Kovacia dla którego będzie to oficjalny debiut przed własną publicznością rozgrywki w Lidze Mistrzów inaugurują spotkaniem 2. kolejki. Wyjazdowy mecz 1. kolejki z Zenitem Kazań, który miał się odbyć w ubiegłym tygodniu przełożony został z uwagi na udział rywali w Klubowych Mistrzostwach Świata.

Do zmagań na europejskiej arenie "pomarańczowi" wracają po rocznej przerwie. Po raz ostatni siatkarze Jastrzębskiego Węgla w Lidze Mistrzów rywalizowali w sezonie 2017/2018, kiedy w grupie podobnie jak teraz spotkali się z Zenitem. Oprócz Rosjan rywalami Jastrzębskiego Węgla były zespoły z Niemiec (Berlin Recycling Volleys) i Francji (Spacer's de Toulouse). Jastrzębianie zajęli wtedy w grupie 2. miejsce i awansowali do 1/12 finału. W tej ich przygodę z europejskimi pucharami zakończyła ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która wygrała obydwa spotkania. Dwóch zawodników z obecnego składu Jastrzębskiego Węgla pamięta ostatni udział klubu w Lidze Mistrzów. Są to Lukas Kampa i Jakub Popiwczak.

Zespół z Ankary w inaugurującym tegoroczną Ligę Mistrzów spotkaniu przegrał na własnym parkiecie z VC Greenyard Maaseik 2:3. Turecki zespół prowadził po dwóch setach, jednak nie zdołał zamknąć spotkania przegrywając trzy kolejne sety. Najlepiej punktującym zawodnikiem tureckiej drużyny, na którego z pewnością uważać będą musieli jastrzębianie był Metin Toy, który zdobył dla Halkbanku 26 "oczek". Tegoroczny sezon nie jest udany dla zespoły z Turcji. W ligowych rozgrywkach Halkbank z 14 punktami na koncie zajmuje dopiero 7. lokatę. Siatkarze z Ankary spośród dziesięciu rozegranych meczów wygrali zaledwie cztery. Do prowadzącego Galatasaray Stambuł tracą oni dwanaście punktów.

Jastrzębski Węgiel - Halkbank Ankara

środa, 11 grudnia 2019 godz. 18:00


Terminarz spotkań Jastrzębskiego Węgla w Lidze Mistrzów:

  • 11.12.2019 godz. 18:00 Jastrzębski Węgiel - Halkbank Ankara
  • 19.12.2019 godz. 18:00 Jastrzębski Węgiel - VC Greenyard Maaseik
  • 18.01.2020 godz. 19:00 Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel *
  • 29.01.2020 godz. 17:30 Halkbank Ankara - Jastrzębski Węgiel
  • 12.02.2020 godz. 18:00 Jastrzębski Węgiel - Zenit Kazań
  • 19.02.2020 godz. 20:30 VC Greenyard Maaseik - Jastrzębski Węgiel

* spotkanie 1. kolejki przełożone z powodu udziału Zenita Kazań w Klubowych Mistrzostwach Świata

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].