Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Górnicze derby w Jastrzębiu-Zdroju [ZAPOWIEDŹ]

Już jutro w meczu 10. kolejki rozgrywek Plus Ligi wicelider ligowej tabeli - Jastrzębski Węgiel podejmie na w derbowym starciu GKS Katowice. Spotkanie rozegrane zostanie w hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu-Zdroju.

Górnicze derby w Jastrzębiu-Zdroju [ZAPOWIEDŹ]

Jastrzębianie prezentują w ostatnim czasie naprawdę dobrą siatkówkę. Efektem tego są bardzo dobre wyniki "pomarańczowych", którzy wygrali sześć ostatnich ligowych spotkań z rzędu. Dodając do tego ostatni triumf w rozgrywkach Ligi Mistrzów passa zwycięstw prowadzonych przez Slobodana Kovacia jastrzębian to aktualnie siedem triumfów z rzędu. Osiągane przez siatkarzy Jastrzębskiego Węgla wyniki mają przełożenie na pozycję ligowej tabeli, w której zajmują oni pozycję wicelidera. W ostatnim ligowym spotkaniu "pomarańczowi" pokonali w trzech setach Asseco Resovię Rzeszów.

Po przeciwnej stronie siatki staną jutro siatkarze katowickiego GKS-u, którzy w dziesięciu rozegranych meczach zdobyli 12 "oczek" co pozwala im zajmować 9. miejsce w tabeli. Na uwagę zasługuje fakt, że aż siedem meczów jakie w tym sezonie rozegrał GKS kończyło się tie-breakiem. Katowiczanie wygrali jednak zaledwie dwa z nich. W ostatnim ligowym spotkaniu prowadzeniu przez Dariusza Daszkiewicza dość niespodziewanie urwali punkt faworyzowanej Vervie Warszawa Orlen Paliwa, która wygrała w Katowicach dopiero po tie-breaku.

Czy jastrzębianie przedłużą swoją passę zwycięstw i utrzymają bardzo wysokie miejsce w tabeli? A może to katowiczanie przełamią klątwę tie-breaków jaka dopadła ich od początku sezonu i pokonają będących faworytem siatkarzy Jastrzębskiego Węgla? O tym przekonamy się w sobotnie popołudnie. Początek spotkania w hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu-Zdroju zaplanowano na 14:45. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi Polsat Sport.

Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice

sobota, 14 grudnia 2019, godz. 14:45

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].