Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wygrać po raz dziesiąty i obronić lidera [ZAPOWIEDŹ]

Indykpol AZS Olsztyn z najlepiej punktującym zawodnikiem Plus Ligi w składzie będzie kolejnym ligowym rywalem Mistrzów Polski - Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Akademicy staną na drodze kędzierzynian, którzy walczyć będą o piąte z rzędu, a dziesiąte w sezonie zwycięstwo i umocnienie się na 1. miejscu w tabeli jutrzejszego popołudnia.

Wygrać po raz dziesiąty i obronić lidera [ZAPOWIEDŹ]

Kędzierzynianie, którzy w dziesięciu rozegranych meczach ponieśli dotychczas zaledwie jedną porażkę i w efekcie z 27 punktami na koncie przewodzą ligowej stawce. Podopieczni trenera Nikoli Grbica wygrali cztery ostatnie ligowe mecze z rzędu w efekcie czego zadomowili się na pozycji lidera. Nad drugim w tabeli Jastrzębskim Węglem kędzierzynianie maja dwa "oczka" przewagi. Trzecia, Verva Warszawa, która jako jedyna pokonała w tym sezonie ZAKSĘ traci do niej trzy punkty. W ostatnim ligowym meczu Mistrzowie Polski, nie bez problemów w czterech setach pokonali na wyjeździe Trefl Gdańsk.

Jutrzejszy rywal kędzierzynian - Indykpol AZS Olsztyn w dziesięciu rozegranych spotkaniach odniósł siedem zwycięstw i z 19 punktami na koncie plasują się na 6. miejscu. Olsztynianie grają jednak w tym sezonie w kratkę. Potrafili oni wygrać bez straty seta na trudnym terenie w Jastrzębiu-Zdroju, a następnie zagrać pięciosetowe spotkania z zespołami z dołu tabeli. Efektem nierównej gry Akademików jest wygrana po tie-breaku z BKS-em Visla Bydgoszcz czy porażka w ostatniej kolejce z ostatnim zespołem tabeli- MKS-em Będzin. Gra olsztynian oparta jest w głównej mierze na najlepiej punktującym zawodniku ligi, którym jest Jan Hadrava, który zdobył w tym sezonie 209 punktów.

To właśnie zatrzymanie Hadravy wydaje się być kluczem do odniesienia zwycięstwa przez gospodarzy jutrzejszego spotkania. Czy kędzierzynianie wygrają po raz piąty z rzędu i umocnią się na 1. miejscu? A może olsztynianie sprawią kolejna niespodziankę i wygrają na trudnym terenie jakim jest Hala Azoty w Kędzierzynie-Koźlu? O tym przekonamy się jutrzejszego wieczora. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi Polsat Sport.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn

sobota, 14 grudnia 2019, godz. 17:30

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].