Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wysoka porażka futsalistów z Knurowa

Mecz 7. kolejki II ligi futsalu mężczyzn zakończył się wysoką porażką zawodników MTS-u Knurów, którzy przegrali wyjazdowy mecz z Gwiazdą II Ruda Śląska aż 8:1.

Wysoka porażka futsalistów z Knurowa

Pierwsza połowa tego pojedynku nie wskazywała na to, że knurowianie przegrają ten mecz bardzo wysoko. Gwiazda II objęła prowadzenie w 4. minucie po golu Patryka Widucha. W kolejnych minutach piłka do bramki nie wpadała, ale zarówno jedni jak i drudzy mieli doskonałe sytuacje do zmienienia wyniku.

Jak z worka gole zaczęły się wysypywać po przerwie. Niestety dla MTS-u. Gospodarze zaczęli drugą część meczu fantastycznie trafiając do bramki knurowian kilkukrotnie. Najpierw Widuch, po chwili Olaf Białek, Mateusz Dynek i Patryk Miłoń. W krótkim czasie zrobiło się 5:0 dla Gwiazdy. Futsalistom z Knurowa udało się odpowiedzieć w 30. minucie golem Dawida Górskiego. Było to jednak zbyt mało, by podnieść się po fatalnym początku drugiej połowy. Gwiazda dobiła zespół z Knurowa jeszcze trzema trafieniami, a na listę strzelców wpisali się Przemysław Gąsior, Paweł Grzywczewski i Hubert Szaraniec. 

MTS Knurów zajmuje 4. miejsce w sześciozespołowej grupie. Liderem jest Rekord II Bielsko-Biała przed Kamionką i Bongo Krapkowice. Za knurowianami jest Gwiazda II i Pyskowice.

Gwiazda II - MTS Knurów 8:1 (1:0)

Widuch 4., 21., Białek 22., Dynek 25., Miłoń 25., Gąsior 31., Grzywczewski 36., Szaraniec 37. - Górski 30.

MTS: Daniel Baran, Szymon Węgrzyk, Damian Kraska, Dariusz Flis, Bartłomiej Flis oraz Łukasz Nowakowski, Mateusz Mularczyk, Patryk Kluzek, Dawid Górski i Rafał Adamkowski.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].