Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Umocnić się na czele tabeli [ZAPOWIEDŹ]

Już dziś trzecie spotkanie w Lidze Mistrzów rozegrają siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Mistrzowie Polski w spotkaniu 3. kolejki zmierzą się na wyjeździe z VFB Friedrichshafen.

Umocnić się na czele tabeli [ZAPOWIEDŹ]

Kędzierzynianie wybornie rozpoczęli tegoroczne zmagania w siatkarskiej Lidze Mistrzów. W dwóch dotychczas rozegranych meczach podopieczni trenera Nikoli Grbicia zdobyli komplet punktów i pewnie przewodzą tabeli grupy E. Mistrzowie Polski w pierwszym spotkaniu bez straty seta pokonali na własnym parkiecie Vojvodinę Nowy Sad, natomiast w drugiej kolejce na wyjeździe zwyciężyli w trzech setach z Knack Roeselare. Dobrą dyspozycję kędzierzynianie prezentują również w Plus Lidze, gdzie z bilansem dziesięciu zwycięstw i jednej porażki przewodzą ligowej tabeli.

Rywale ZAKSY w dotychczasowych spotkaniach zdobyli trzy punkty. W inaugurującym zmagania meczu przegrali na własnym parkiecie z Knack Roeselare 0:3. W drugim meczu w takim samym stosunku wygrali na wyjeździe z Vojvodiną Nowy Sad. Zdecydowanie lepiej wicemistrzowie Niemiec radzą sobie w krajowych rozgrywkach. Zawodnicy VFB Friedrichshafen w dziesięciu rozegranych meczach odnieśli osiem zwycięstw dzięki czemu w ligowej tabeli plasują się na 2. miejscu.

Faworytem dzisiejszego spotkania wydają się być kędzierzynianie, którzy w przypadku zwycięstwa już na półmetku rozgrywek znacznie przybliżą się do zajęcia na koniec fazy grupowej pierwszego miejsca. Czy tak się stanie przekonamy się wieczorem. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Bezpośrednią transmisję ze spotkania przeprowadzi Canal+.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].