Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Oldboje Unii Racibórz pokonali sąsiadów z Opawy

Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Opavie-Kylešovicach w piątek rozegrano mecz w którym zmierzyli się oldboje drużyn Slezský FC Opava i KS Unia Racibórz.

Oldboje Unii Racibórz pokonali sąsiadów z Opawy
fot. Unia Racibórz

Lepsi na boisku okazali się zawodnicy z Raciborza, którzy zaprezentowali się w solidnym składzie. W drużynie z Raciborza można było dostrzec nie tylko piłkarzy grających kiedyś w barwach Unii, ale także przyjaciół raciborskiego klubu. Gole dla raciborzan zdobywali: Arkadiusz Kłoda, Mariusz Frydryk, Roman Kowalczyk i Krzysztof Złoczowski. W drużynie Unii znalazło się wielu doświadczonych piłkarzy, którzy zanotowali w przeszłości występy w najwyżych ligach jak Arkadiusz Kłoda, Jacek Trzeciak, Marek Hanzel czy Grzegorz Jakosz.

SFC Opava – KS Unia Racibórz 2:4 (1:2)

Bramki dla Unii Racibórz: Arkadiusz Kłoda, Roman Kowalczyk, Mariusz Frydryk, Krzysztof Złoczowski

KS Unia Racibórz: Szymon Kubów (41. Dariusz Bedronka) – Andrzej Miensopust, Grzegorz Jakosz, Andrzej Marców, Jarosław Rachwalski (20. Marek Hanzel) – Dariusz Binek, Arkadiusz Kłoda, Jacek Trzeciak, Roman Kowalczyk, Krzysztof Złoczowski (41. Andrzej Kaczor, 60. Krzysztof Złoczowski) – Mariusz Frydryk.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].