Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Sebastian Musiolik może trafić do klubu z Korei Południowej

Swoje pierwsze kroki w piłce seniorskiej stawiał w barwach rybnickiego ROW-u. Teraz może zagrać w jednej z drużyn w... Korei Południowej. 23-letni Sebastian Musiolik, który zanotował świetny finisz rozgrywek PKO Ekstraklasy w Rakowie Częstochowa dostał propozycję od Azjatów. 

Sebastian Musiolik może trafić do klubu z Korei Południowej
Sebastian Musiolik podczas jednego z ostatnich swoich meczów w barwach ROW-u 1964 Rybnik w kwietniu 2018 roku

O zainteresowaniu Musiolikiem ze strony jednego z koreańskich klubów poinformował dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Maciej Wąsowski. Oferta dla Rakowa Częstochowa została złożona, jest ona bardzo atrakcyjna finansowo dla klubu i zawodnika - poinformował.

Napastnik, który swoje pierwsze kroki w piłce seniorskiej stawiał w ROW-ie Rybnik później próbował przebić się do ekstraklasy w barwach Piasta Gliwice. Tam jednak dużo młodszy wtedy Musiolik nie miał poparcia sztabu szkoleniowego, więc wrócił szlifować formę dalej na poziomie II ligi w drużynie z Rybnika. Szansa na grę w ekstraklasie pojawiła się wraz z przejściem do Rakowa Częstochowa, który wówczas grał na zapleczu ekstraklasy. Zespół z Częstochowy w świetnym stylu awansował do najwyższej polskiej ligi. Tam Musiolik bardzo długo czekał na swoje pierwsze trafienie. Gdy już trafił do bramki, to zaczął trafiać także w kolejnych spotkaniach. Łącznie pod koniec rozgrywek w 2019 roku zdołał się czterokrotnie wpisać na listę strzelców.

Czy to koniec występów zawodnika urodzonego w Knurowie w rodzimej lidze? Decyzja ma zapaść w okresie świątecznym.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].