Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rewanż dla MTSu Knurów

W ostatnim tegorocznym meczu II ligi futsalu, MTS Knurów wygrał z drużyną Futsal Club Pyskowice. 

Rewanż dla MTSu Knurów

MTS Knurów zakończył zwycięstwem 2019 rok. Ekipa z Knurowa w siedmiu spotkaniach zdobyła dziesięć punktów i zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

W pierwszym meczu obu ekip padł wynik remisowy 2:2. W rewanżu lepszy okazał się MTS, który wygrał 6:4. Gospodarze prowadzili od 7 minuty spotkania i nie oddali prowadzenia do końca meczu. Bramki dla MTSu strzelali Ziaja dwie, Flis, Stopa, Węgrzyk i Łaciok.

12 stycznia MTS Knurów zagra z ekipą KS Kamionka.

MTS Knurów - Futsal Club Pyskowice 6:4

bramki:

Ziaja x2, Flis, Stopa, Węgrzyk i Łaciok - Sitowski x2, Jarząb, Błaszczyk


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].