Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

V weekend z I Ligą Halowej Ligi Piłki Nożnej w Raciborzu [ZDJĘCIA]

Zobacz zdjęcia z meczów I Ligi Halowej Ligi Piłki Nożnej w Raciborzu, które odbyły się w przedświąteczny weekend. W piątkowy wieczór padło dużo bramek - Geo-Punkt Agrotim pokonał Instal-Tech 16:9. Sobotnie spotkanie Galaktikos oraz Bruks Team zakończyło się wynikiem 2:5. W niedzielę odbyły się aż trzy mecze I ligi. ŁU-BU-DU dostało ŁU-BU-DU od „Ada” Salon Fryzjerski. Marek&Dariusz Metallbau GmbH pokonał Harpaganów Staltech Au, a PRD Kühn wygrał z Okinawa Sushi&Grill Racibórz.

V weekend z I Ligą Halowej Ligi Piłki Nożnej w Raciborzu [ZDJĘCIA]
  • Geo-Punkt Agrotim – Instal-Tech 16:9 (7:5)

Michał Rycka 5, Kamil Szlufarski 4, Nataniel Wybraniec 2, Dawid Migus 2, Łukasz Zajda, Jacek Świerczyński, Szymon Niedziela (samobójcza) – Szymon Niedziela 3, Denis Grud 2, Tomasz Tiebler 2, Kamil Koczor, Michał Koczor.

  • Galaktikos – Bruks Team 2:5 (2:0)

Mateusz Kołodziejczyk 2 – Wojciech Rasek 3, Łukasz Janeta, Dominik Wardenga.

  • ŁU-BU-DU – „Ada” Salon Fryzjerski 3:6 (2:3)

Szymon Paskuda, Eliasz Rudek, Bartosz Łagosz – Artur Potaczek 2, Rafał Chałupiński, Mateusz Kocot, Paweł Woniakowski, Patryk Podstawka.

  • Marek&Dariusz Metallbau GmbH – Harpagany Staltech Au 5:2 (1:2)

Kamil Glenc 3, Damian Krueger, Jacek Wuwer – Wojciech Grabiniok, Piotr Święty.

  • PRD Kühn – Okinawa Sushi&Grill Racibórz 4:3 (1:1)

Mateusz Sitnik 2, Adam Turkiewicz 2 – Dominik Siedlaczek 2, Dawid Michalak.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].