Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kolumbijczycy zagrali w Arenie Rafako [ZDJĘCIA]

W piątek w Arenie Rafako w Raciborzu rozegrano dwa mecze Halowej Ligi Piłki Nożnej. W jednym z meczów na boisku pojawili się zawodnicy z Kolumbii.

Kolumbijczycy zagrali w Arenie Rafako [ZDJĘCIA]

W pierwszym meczu zmierzyły się ze sobą drużyny Harpaganów Staltech Au i Geo-Punkt Agrotim. W obu ekipach zagrali zawodnicy znani na naszych ligowych boisk. Lepsze okazały się Harpagany, które wygrały po zaciętym meczu 5:4. W drugim spotkaniu na parkiet wybiegły ekipy AMJ DachMig i Cukiernia Gianni. W tym pierwszym zespole na boisku znaleźli się dwaj Kolumbijczycy. Kevin Fabian Castillo Pastuzano i Luis Javier Palacios Landazuri to piłkarze Naprzodu 32 Syrynia, którzy zostali zgłoszeni w HLPN w drużynie AMJ DachMig. Mecz wygrała Cukiernia Gianni 4:1. Honorowe trafienie dla AMJ zanotował właśnie Castillo. 

To nie pierwsi obcokrajowcy grający w HLPN. Kilka lat wstecz w raciborskiej halówce grało dwóch Hiszpanów - Ivan Gonzalez Varela i Carlos Garcia De La Vega.

Harpagany Staltech Au – Geo-Punkt Agrotim 5:4 (3:1)

  • Łukasz Kubalik 2, Wojciech Grabiniok, Franciszek Heflinger, Damian Gawryluk – Michał Rycka 2, Jacek Świerczyński, Kamil Szlufarski.

AMJ DachMig – Cukiernia Gianni 1:4 (1:3)

  • Kevin Castillo – Tomasz Wochnik 2, Krzysztof Jaśkowski, Jacek Herok.
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].