Sobota, 24 października 2020

imieniny: Marcina, Rafała, Arety

RSS

Futsal: Unia rozbita. ROW wygrał w Opolu

29.12.2019 12:07 | 0 komentarzy | Olla

W 5. kolejce I ligu futsalu kobiet TS ROW Rybnik wygrał z Unią Opole aż 13:4.

Futsal: Unia rozbita. ROW wygrał w Opolu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rybniczanki niezbyt dobrze rozpoczęły sobotnie spotkanie. Już w 2. minucie bramkarka ROW-u musiała wyciągać piłkę z siatki. Na odpowiedź rybniczanek trzeba było czekać do 7. minuty. Do bramki rywalek trafiła Aleksandra Lizoń. Od tego momentu na boisku dominowały piłkarki z Rybnika. W ciągu zaledwie dwóch minut rybniczanki aż pięciokrotnie znalazły drogę do bramki gospodyń. Na przerwę ROW schodził prowadząc 8:1.

Po zmianie stron, podobnie jak w pierwszej części spotkania, jako pierwsze do bramki trafiły piłkarki Unii. Minutę później odpowiedziała Dominika Rosak. W tej części meczu gospodynie jeszcze dwukrotnie znalazły drogę do bramki ROW-u. Rybniczanki natomiast dołożyły trzy trafienia.

Najskuteczniejszymi zawodniczkami rybnickiego ROW-u w meczu z Unią Opole były Katarzyna Kubik i Dominika Rosak. Obie piłkarki zdobyły po cztery bramki.

KS Unia Opole – TS ROW Rybnik 4:13 (1:8)

Bramki dla TS ROW: Aleksandra Lizoń (7.), Edyta Botor (8.), Katarzyna Kubik (8., 9., 12., 17.), Dominika Rosak (9., 13., 25., 39.), Żaneta Sobota (28.), Liwia Garcarczyk (37.), Weronika Parzych (38.)