Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Marek&Dariusz Metallbau górą w hicie HLPN [ZDJĘCIA]

Cztery spotkania rozegrano w sobotę w Halowej Lidze Piłki Nożnej w Raciborzu. Wieczór zakończył się hitem rozgrywek pomiędzy drużynami Marek&Dariusz Metallbau GmbH z Salonem Fryzjerskim Ada. Jednak poprzedzający go mecz Bruks Team z ŁU-BU-DU dostarczył równie dużych emocji. Zobacz zdjęcia z wszystkich meczów!

Marek&Dariusz Metallbau górą w hicie HLPN [ZDJĘCIA]

Palbud – Young Boys Ocice 6:3 (4:1)

  • Dariusz Binek 2, Leszek Floriańczyk 2, Marek Kołodziej, Paweł Czogalla – Łukasz Bawoł 2, Szymon Świętek.

EterKilometer Planeta Smaku – Miła Chmurka 1:9 (1:3)

  • Robert Doleżałek – Patryk Goły 3, Kamil Kaczorowski 2, Jakub Danieluk 2, Jakub Szczęch, Bartosz Bielski.

Bruks Team – ŁU-BU-DU 5:5 (3:2)

  • Wojciech Rasek 3, Przemysław Kubica, Dominik Wardenga – Marcin Stasiowski 2, Szymon Paskuda, Kajetan Florkowski, Wojciech Rasek (samobójcza).

Marek&Dariusz Metallbau GmbH – "Ada" Salon Fryzjerski 4:3 (2:2)

  • Jacek Wuwer 2, Mateusz Trzeciak, Kamil Glenc – Rafał Chałupiński, Mateusz Kocot, Kamil Szałkowski.
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].