Wtorek, 26 stycznia 2021

imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny

RSS

Legendarny Kosmiczny mecz ponownie w Jastrzębiu

03.01.2020 18:01 | 2 komentarze | rafbl

W sobotę 11 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się kolejna edycja Legendarnego Kosmicznego Meczu. Dochód z imprezy po raz kolejny zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Legendarny Kosmiczny mecz ponownie w Jastrzębiu
fot. Legendarny Kosmiczny Mecz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tegoroczna edycja siatkarsko-koszykarskiego pojedynku będzie już jedenastą w historii. Uczestnikami XI Legendarnego Kosmicznego Meczu będą znani i lubiani kabareciarze, artyści, przedstawiciele show biznesu i gwiazdy sportu.

Na parkiecie tych "nie do końca poważnych zawodów", jakie odbędą się 11 stycznia w Jastrzębiu-Zdroju zaprezentują się między innymi: Zygmunt Chajzer, Tomasz Zubilewicz, Sergiusz Ryczel, Kajeten Kajetanowicz, Sebastian Świderski, Kacper Woryna, zawodnicy występującego na co dzień w Plus Lidze Jastrzębskiego Węgla, Letni Chamski Podryw, Paranienormalni i wielu, wielu innych.

Na uczestników oprócz sportowych emocji czekają liczne atrakcje i licytacje. Całkowity dochód z imprezy przekazany zostanie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, której tegoroczny, 28. Finał toczyć sie będzie pod hasłem: "dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zawodowej".

Początek imprezy w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Alei Jana Pawła II w Jastrzębiu-Zdroju zaplanowano na godzinę 16:00. Informacje o biletach znaleźć można tutaj.