Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: faworyci wygrywali po przerwie świątecznej [ZDJĘCIA]

Siatkarze rozpoczęli rundę rewanżową rozgrywek raciborskiej ligi piłki siatkowej. W ósmej kolejce lider tabeli Leśna Perła Damons Rybnik ograła gładko Enter-El-Bis Instal Mag 3:0, Agrotim-Na Fali wygrał 3:0 z Omertą Northern, wicelider rozgrywek Nowiny.pl Katolik Group wygrały po tie-breaku 3:2 ze Złotnikiem,  a Zoo-Mar Lunatycy odprawili 3:0 ekipę Progress Szkoła Językowa.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: faworyci wygrywali po przerwie świątecznej [ZDJĘCIA]
W ataku Damian Pyć, MVP meczu Lunatyków z Progressem

W pierwszej w czwórce w tabeli po ósmej kolejce bez zmian prowadzi Leśna Perła Damons Rybnik (22 pkt.) przed Nowiny.pl Katolik Group (17 pkt.). Na trzecim miejscu plasują się Zoo-Mar Lunatycy (15 pkt.), a na czwartym Agrotim-Na Fali (15 pkt.).

W lidze kobiet ekipa KRS TKKF Jastrząb zwyciężyła Seniorki z PV Volley Krapkowice i została liderem rozgrywek, natomiast Juniorki z PV Volley Krapkowice wygrały z PV Volley Gogolin również 3:0.

Następna kolejka zaplanowana jest po feriach na 26 stycznia.

Wyniki ósmej kolejki spotkań ZOO-MAR JP Telebim RLPS:

Liga Mężczyzn:

Enter El-Bis Instal-Mag – Leśna Perła Damons Rybnik 0:3 (17:25, 16:25, 16:25)

Omerta-Northern – Agrotim-Na Fali 1:3 (25:23, 20:25, 19:25, 17:25)

Nowiny.pl Katolik Group – Złotnik 3:2 (25:12, 18:25, 21:25, 25:21, 15:11)

ZOO-MAR Lunatycy – Progress Szkoła Językowa 3:0 (25:23, 25:18, 25:16)

Liga Kobiet:

PV Volley Krapkowice Seniorki – KRS TKKF Jastrząb 0:3 (14:25, 24:26, 17:25)

PV Volley Krapkowice Juniorki – PV Volley Gogolin 3:0 (25:14, 25:12, 25:17)

 

Więcej na www.rlps.com.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].