środa, 19 lutego 2020

imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta

RSS

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Rybniccy żużlowcy mają nowego sponsora

07.01.2020 11:28 | 0 komentarzy | rafbl

Beniaminek żużlowej PGE Superligi - PGG ROW Rybnik pozyskał nowego sponsora. Będzie nim znany uznany górniczy potentat - Grupa Famur. Prezes "Rekinów" - Krzysztof Mrozek informuje, że jest to dopiero początek tegorocznej współpracy pomiędzy nowym partnerem a klubem.

Rybniccy żużlowcy mają nowego sponsora
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W pierwszych dniach 2020 roku mamy dobrą wiadomość dla wszystkich kibiców - ROW Rybnik SA nawiązał współpracę z Grupą Famur, która dołączyła do grona sponsorów głównych naszego klubu. Oznacza to, że Famur będzie w najbliższym sezonie jednym z najważniejszych partnerów biznesowych rybnickiego klubu.

- Bardzo nas cieszy, że do grona firm wspierających rybnicki żużel dołącza kolejna tak znacząca firma - mówi Krzysztof Mrozek, prezes ROW Rybnik SA. - Wierzymy, że nasza tegoroczna współpraca przyniesie obopólne korzyści i będzie kontynuowana w latach kolejnych.

Grupa FAMUR należy do TDJ SA - w jej skład wchodzi obecnie 40 spółek i 11 zakładów produkcyjnych. W strukturach Grupy zatrudnionych jest około 5 000 pracowników. - Produkty marki FAMUR oparte są na sprawdzonych i intuicyjnych rozwiązaniach, co pozwala na realizację najbardziej skomplikowanych zleceń na całym świecie. W wyspecjalizowanych zakładach na terenie Polski tworzymy zmechanizowane kompleksy ścianowe, kompleksy do drążenia wyrobisk korytarzowych, podziemne i naziemne systemy transportu, maszyny dla górnictwa odkrywkowego, jak również urządzenia dla masowego transportu i przeładunku - mówią w Famurze.

Dodajmy, że dzisiejsza umowa jest dopiero początkiem tegorocznej współpracy Grupy Famur i ROW Rybnik SA. O kolejnych jej odsłonach będziemy informować w najbliższych tygodniach.

PGG ROW Rybnik