Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Biegaczu zobacz się na zdjęciach! Blisko 300 zawodników w VIII Eko-Okna Crossie po Ziemi Pietrowickiej [DUŻO ZDJĘĆ]

W sobotę w Pietrowicach Wielkich i Kornicach po raz ósmy odbył się Eko-Okna Cross po Ziemi Pietrowickiej. Udział wzięło blisko trzystu biegaczy (start opłaciło 286 zawodników). Do pokonania był dystans 10 kilometrów. Zobacz obszerną galerię zdjęć z dwóch miejsc na trasie biegu.

Biegaczu zobacz się na zdjęciach! Blisko 300 zawodników w VIII Eko-Okna Crossie po Ziemi Pietrowickiej [DUŻO ZDJĘĆ]

Bieg wygrał Mateusz Pawełczak ze Złochowic (00:32:34) przed Martinem Ocaskiem z Krnova (00:32:56) i Roberto Dimiccolim z Raciborza (00:34:25). Na kolejnych miejscach znaleźli się: Dawid Wyrba (Cyprzanów), Mariusz Dyczek (Zdzieszowice), Sebastian Strzelczyk (Rybnik), Filip Buch (Kietrz), Mateusz Fliegert (Rybnik), Roman Janecek (Brezova) i Jarosław Kołodziejczyk (Częstochowa). Ostatecznie sklasyfikowano 257 biegaczy.

Wśród pracowników Eko-Okien najlepszy był Roberto Dimiccoli przed Sebastianem Strzelczykiem i Krzysztofem Czekałą. Najszybszym mieszkańcem gminy Pietrowice Wielkie był Dawid Wyrba, za nim Krzysztof Czekała i Szymon Andruchowicz.

Najszybciej wśród kobiet na metę przybiegła Barbara Noga z Wilkowiecka.

Szczegółowe wyniki TUTAJ

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~fanklubprezesa (78.43. * .78) 12.01.2020 07:02

Zdjęć równo 100 sztuk więcej niż zawodników. O 257 zawodnikacjh można też powiedzieć, że było ich blisko 500. Wzruszyłem się tym apelem o finansowe wsparcie.