środa, 28 października 2020

imieniny: Szymona, Tadeusza, Judy

RSS

Daniel Szczepan wrócił ze Śląska Wrocław do GKS-u Jastrzębie

14.01.2020 12:07 | 0 komentarzy | kozz

Daniel Szczepan wrócił do pierwszoligowego GKS-u Jastrzębie. 25-letni napastnik przenosi się do jastrzębskiego klubu na zasadzie transferu definitywnego z ekstraklasowego Śląska Wrocław.

Daniel Szczepan wrócił ze Śląska Wrocław do GKS-u Jastrzębie
fot. GKS Jastrzębie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Daniel Szczepan był zawodnikiem Śląska Wrocław przez ostatnie 1,5 sezonu. W tym czasie na boiskach Ekstraklasy wystąpił w piętnastu spotkaniach, w sumie rozgrywając 294 minuty. Rozegrał także dwa mecze w ramach Pucharu Polski oraz pięć w trzecioligowych rezerwach Śląska Wrocław, w których zdobył dwa gole.

Przed przenosinami do Wrocławia Szczepan reprezentował barwy GKS-u Jastrzębie przez 3,5 sezonu, walnie przyczyniając się do awansu z III do II ligi w sezonie 2017/2018. W sumie w latach 2015 - 2018 rozegrał w zielono-czarno-żółtych barwach 92 mecze ligowe, zdobywając w nich 41 goli. Ponadto zagrał w 11 meczach Pucharu Polski i Okręgowego Pucharu Polski, w których zdobył 7 goli.

- Bardzo się cieszę z tego, że wracam do GKS-u Jastrzębie, bo w przeszłości spędziłem w tym klubie wiele świetnych chwil. No i to właśnie z GKS-u wypłynąłem do Ekstraklasy, o czym marzy chyba każdy piłkarz. Mam nadzieję, że swoimi występami i bramkami pomogę zespołowi w odniesieniu sukcesów, dając przy tym wiele radości naszym kibicom - powiedział nowy-stary napastnik tuż po podpisaniu umowy.

Daniel związał się z GKS-em Jastrzębie kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2021 roku. W drużynie z Jastrzębia-Zdroju zastąpi w ataku Jakuba Wróbla, który przeszedł do ekstraklasowego ŁKS-u Łódź.

GKS Jastrzębie po 20. kolejkach I ligi zajmuje siódme miejsce w tabeli ze stratą 10 punktów do lidera Warty Poznań. Pierwszy ligowy mecz jastrzębianie zagrają na przełomie lutego i marca. Zmierzą się wówczas na wyjeździe z GKS-em Bełchatów. Na swoim stadionie zagrają tydzień później podejmując Radomiaka Radom.


Biuro Prasowe GKS Jastrzębie