Poniedziałek, 25 stycznia 2021

imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła

RSS

Drama pierwszym przeciwnikiem Odry

15.01.2020 13:04 | 2 komentarze | kozz

Czwartoligowa Odra Wodzisław Śląski jest po pierwszych treningach drużynowych w Nieboczowach. Od początku nowego roku zawodnicy trenowali indywidualnie, teraz czas na zespołowość.

Drama pierwszym przeciwnikiem Odry
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

26 piłkarzy Odry plus sztab stawili się na pierwszym treningu drużynowym w Nieboczowach. Wszyscy będący w bardzo dobrych humorach wykazywali ogromny entuzjazm. Bardzo dobrą informacją jest również to, że wszyscy piłkarze byli w 100 proc. zdrowi i gotowi do treningu. Zawodnicy Odry zaczęli treningi już 2 stycznia, lecz były to zajęcia indywidualne zgodnie z rozpiską zaproponowaną przez trenera Adama Burka.

Pierwszy mecz kontrolny wodzisławskiej Odry odbędzie się 18 stycznia o godzinie 11.00. Rywalem Odry Wodzisław będzie czwartoligowa Drama Zbrosławice. Sobotni rywale na co dzień występują w grupie 1. Spotkanie to zostanie rozegrane w Nieboczowach i będzie otwarte dla kibiców.

O szczegółach kolejnych gier kontrolnych klub poinformuje w najbliższym czasie. Wśród rywali Odry znajdują się: Szombierki Bytom, Ruch Radzionków, Gwarek Ornontowice, Zagłębie Sosnowiec, Zagłębie Sosnowiec II, Górnik Zabrze II, Silesia Lubomia i Czarni Gorzyce.

Odra po rundzie jesiennej plasuje się na czwartym miejscu w tabeli ze stratą czterech punktów do lidera LKS-u Goczałkowice-Zdrój.