Czwartek, 28 października 2021

imieniny: Szymona, Tadeusza, Judy

RSS

Kacper Woryna wystąpi w teleturnieju "Jaka to melodia?"

16.01.2020 17:01 | 0 komentarzy | kozz

To utwór legendarnej grypy Kiss czy może Zenka Martyniuka? Na takie pytanie, po wysłuchaniu zaledwie kilku taktów muzyki będzie musiał odpowiadać kapitan ROW-u Rybnik Kacper Woryna, który weźmie udział w popularnym telewizyjnym teleturnieju "Jaka to melodia?". A wszystko to oczywiście w szczytnym celu.

Kacper Woryna wystąpi w teleturnieju "Jaka to melodia?"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Silna reprezentacja żużlowców w najbliższą sobotę, 18 stycznia weźmie udział w nagraniu teleturnieju emitowanego na antenie TVP1 „Jaka to melodia?”. Szymon Woźniak z Truly.work Stali Gorzów, Kacper Woryna z PGG ROW Rybnik i Dominik Kubera z Fogo Unii Leszno będą gośćmi odcinka specjalnego, który jednak zobaczymy w telewizji dopiero 15 lutego.

Żużlowcy będą musieli zmierzyć się z zagadkami muzycznymi, ale przede wszystkim będą mieli okazję do zaprezentowania się szerszej publiczności w roli, w której na co dzień nie występują. Gospodarzem teleturnieju jest Rafał Brzozowski, a odcinek z udziałem zawodników będzie odcinkiem specjalnym. Wygrana w odcinku specjalnym zostanie przekazana na cel organizacji dobroczynnych.


ROW Rybnik