Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wysokie licytacje na turnieju w Rudach. Wszystko dla chorego Bruna [ZDJĘCIA]

Pod nazwą "Razem dla Bruna" w hali sportowej w Rudach odbył się turniej charytatywny na rzecz leczenia chłopca.

Wysokie licytacje na turnieju w Rudach. Wszystko dla chorego Bruna [ZDJĘCIA]

W turnieju dla dzieci z roczników 2011 i 2013 udział wzięli: LKS Buk Rudy, KKS Katowice, Concordia Knurów, Zameczek Czernica, AP Górki Śląskie, AP Młoda Nędza, APN Knurów, Odrzanka Dziergowice i MKS 32 Radziejów. Organizatorzy nie wyłaniali zwycięzcy, bo największym zwycięzcą tej imprezy został dwuletni Bruno Lampka, mieszkaniec Rud u którego wykryto ostrą białaczkę limfobastyczną typu B. To dla niego odbyły się licytacje z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na jego leczenie.

Przybyli do hali sportowej w Rudach ochoczo licytowali przemioty przekazane przez ludzi dobrej woli. Największym zainteresowaniem cieszyła się koszulka Reprezentacji Polski z Mistrzostw Świata w 2018 roku z autografami piłkarzy. Wylicytowano ją za 2 tysiące złotych. Również wysoko zlicytowana została koszulka Mistrzów Polski - Piasta Gliwice z autografami piłkarzy. Poszła ona za 1100 złotych. Pożądana była również koszulka Reprezentacji Polski Roberta Lewandowskiego z jego autografem. Wyceniono ją na 600 złotych. Z kolei za 500 złotych wylicytowano obrazek z odbiciem dłoni bohatera całej akcji - Bruna Lampki. Na giełdzie licytowanych przedmiotów było mnóstwo innych rzeczy, które poszły za mniejsze kwoty.

Patronem medialnym był portal nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].