Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Futsal: Rybniczanki wygrały w Krakowie

W niedzielę 19 stycznia TS ROW Rybnik wygrał 4:3 z AZS-em UP Kraków.

Futsal: Rybniczanki wygrały w Krakowie
fot. FB TS ROW Rybnik

Początek spotkania należał do gospodyń. Drużyna z Krakowa już w 4. minucie gry pokonała bramkarkę ROW-u. Cztery minuty później AZS dołożył drugą bramkę. Kontaktowego gola w 10. minucie gry zdobyła Clara Soquessa. Dwie minuty przed końcem pierwszej części spotkania wynik meczu wyrównała Dominika Głowacka.

Po zmianie stron rybniczanki wyszły na prowadzenie. W 25. minucie bramkę na 3:2 zdobyła Dominika Rosak. Sześć minut później na listę strzelczyń wpisała się Aleksandra Lizoń. W 35. minucie gry zespół z Krakowa zdobył trzeciego gola w tym meczu. Gospodynie były blisko wyrównania, jednak w końcowych sekundach gry Agata Grudzień obroniła rzut karny i rybniczanki cieszyły się z szóstego zwycięstwa w tym sezonie.

O kolejne punkty TS ROW Rybnik zagra 2 lutego z LKS-em Plon Błotnica Strzelecka. Spotkanie, które rozegrane zostanie w Strzelcach Opolskich, rozpocznie się o godzinie 16:45.

AZS UP Kraków – TS ROW Rybnik 3:4

Bramki dla TS ROW: Clara Soquessa (10.), Dominika Głowacka (18.), Dominika Rosak (25.), Aleksandra Lizoń (31.)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].