Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

MTS Knurów powalczył z liderem

W meczu 9. kolejki II ligi futsalu, MTS Knurów przegrał z rezerwami Rekordu Bielsko-Biała. 

MTS Knurów powalczył z liderem

Faworytem tego spotkania byli gospodarze z Bielska-Białej, którzy zajmują fotel lidera. Zgodnie z przewidywaniami zdobyli w tym meczu komplet punktów, jednak goście z Knurowa postawili twarde warunki.

MTS zagrał bardzo dobrą drugą połowę spotkania, szczególnie ostatnie dziesięć minut. Ostatecznie nie wystarczyło to do zdobycia jakichkolwiek punktów. Bramki dla MTSu zdobywali Damian Kraska, Artur Łaciok oraz Adrian Zabłocki.

MTS Knurów po dziewięciu kolejkach ma w dorobku 13 punktów. W następnej kolejce ekipa z Knurowa podejmie u siebie Bongo Krapkowice. 

Rekord II Bielsko-Biała - MTS Knurów 5:3 (1:0)

bramki:

Michał Groń, Mateusz Tomko, Marcin Kozina, Piotr Wyroba, samobójcza - Damian Kraska, Artur Łaciok, Adrian Zabłocki


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].