Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wymiana ciosów w Knurowie

W meczu X kolejki II ligi futsalu MTS Knurów zmierzył się w swojej hali z Bongo Krapkowice. W meczu padło aż 13 bramek. Knurowianie wygrali 7:6, odwracając losy meczu w końcowych minutach.

Wymiana ciosów w Knurowie

Ciekawe widowisko zrobili futsaliści z Knurowa i Krapkowic. Choć pierwsze minuty wcale nie wskazywały na to, że będzie festiwal strzelecki. Zaczął Artur Łaciok z MTS-u w piątej minucie. W 8. minucie mieliśmy 2:0 po trafieniu Kacpra Idziaszka. Bongo odpowiedziało bramką Tymoteusza Mizielskiego z 15. minuty. Po chwili dwa ciosy zadali gospodarze. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Paweł Ziaja i na przerwę mieliśmy prowadzenie MTS-u 4:1. Przewaga została zniwelowana po przerwie. Na 4:2 trafił Kamil Klimczak, a na 4:3 Jakub Mutke. Ponownie MTS oddalił się na dwie bramki po bramce Łacioka. Prowadzenie 5:3 nie trwało jednak długo. W 29. minucie na 5:4 trafił Mateusz Prefeta, a dwie minuty później był już remis 5:5, gdy do bramki piłkę posłał Przemysław Tramsz. Na pięć minut przed końcem to Bongo objęło prowadzenie w meczu, a bramkę zdobył Mutke. Szybko na 6:6 odpowiedział Łaciok kompletując hat-tricka. Na minutę przed końcem siódmą bramkę dla MTS-u Knurów zdobył Bartłomiej Flis, tym samym przypieczętowując zwycięstwo gospodarzy 7:6.

Po 10. kolejkach II ligi liderem jest Rekord II Bielsko-Biała, który ma 3 punkty przewagi nad Bongo Krapkowice. MTS Knurów jest trzeci ze stratą sześciu oczek do lidera. Za MTS-em Kamionka mająca rozegrany jeden mecz mniej. Niżej Gwiazda II Ruda Śląska i Futsal Club Pyskowice.

MTS Knurów - Bongo Krapkowice 7:6 (4:1)

Łaciok 5., 27., 36., Idziaszek 8., Ziaja 16., 18., Flis 39. - Mizielski 15., Klimczak 22., Mutke 26., 35., Prefeta 29., Tramsz 31.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].