Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgarnąć kolejny komplet punktów [ZAPOWIEDŹ]

Po ponad miesięcznej przerwie rozgrywki siatkarkiej Ligi Mistrzów wznawia Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Mistrzowie Polski, którzy z kompletem punktów prowadzą w grupie E zmierzą się dziś na własnym parkiecie z Knack Roeselare.

Zgarnąć kolejny komplet punktów [ZAPOWIEDŹ]

Kędzierzynianie przez tegoroczna edycję siatkarskiej Ligi Mistrzów idą jak na razie jak burza. W trzech rozegranych dotychczas spotkaniach podopieczni Nikoli Grbicia zgromadzili na swoim koncie komplet punktów trzykrotnie zwyciężając bez straty seta. Dziewięć "oczek" jakie na koncie na półmetku fazy grupowej ma ZAKSA stawią w komfortowej sytuacji przed rundą rewanżową, która zadecyduje o tym, które z zespołów znajdą się w czołowej ósemce rozgrywek.

Forma Mistrzów Polski, którzy od początku roku rozegrali już cztery spotkania jest wielką niewiadomą. Po pewnym zwycięstwie w Pucharze Polski z pierwszoligowym BBTS-em Bielsko-Biała kędzierzynianie wpadli w dołek przegrywając dwa kolejne ligowe mecze co w konsekwencji doprowadziło do utraty pozycji lidera Plus Ligi. W ostatnim, rozegranym w sobotę meczu ZAKSA bez straty seta pokonała Aluron Virtu CMC Zawiercie wracając tym samym na zwycięską ścieżkę.

Dzisiejszy rywal ZAKSY - belgijski Knack Roeselare w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów zgromadził na swoim koncie pięć punktów. W pierwszym meczu pokonali oni na wyjeździe bez straty seta VFB Friedrichshafen, w drugim w takim samym stosunku przegrali z kędzierzynianami, z kolei w trzecim po tie-breaku pokonali Vojvodinę NS Seme Novi Sad. Belgijscy siatkarze w tym roku rozegrali jak na razie dwa mecze, obydwa z zespołami z czołówki ligi belgijskiej i pokazali, że dobrze przepracowali przerwę w rozgrywkach spowodowaną turniejami kwalifikacyjnymi do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. W pierwszym z nich pokonali bez straty seta VC Greenyard Maaseik, dzięki czemu awansowali na drugie miejsce w tabeli. Natomiast w drugim, rozegranym w sobotę również bez straty seta wygrali z liderem - Lindemans Aals zbliżając się do niego w tabeli na jedno "oczko".

Czy kędzierzynianie, którzy wydają się być faworytem zdobędą czwarty komplet punktów dzięki czemu będą bardzo blisko awansu do czołowej ósemki Ligi Mistrzów? A może rywale potwierdzą dobrą dyspozycję, jaką prezentują na krajowym podwórku i zrewanżują im się za porażkę na własnym parkiecie? O tym przekonamy się dzisiejszego wieczora. Początek spotkania w hali Azoty zaplanowano na godzinę 18:00. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi Canal+.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Knack Roeselare

wtorek, 28 stycznia 2020, godz. 18:00

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].