Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębianie nadal niepokonani w Lidze Mistrzów

Czwarte zwycięstwo w czwartym meczu tegorocznej Ligi Mistrzów odnieśli siatkarze Jastrzębskiego Węgla. W wyjazdowym meczu 4. kolejki spotkań grupy C "pomarańczowi" bez straty seta pokonali turecki Halkbank Ankara.

Jastrzębianie nadal niepokonani w Lidze Mistrzów

Od początku spotkania rezultat na tablicy wyników oscylował w okolicy remisu. Jako pierwsi większą przewagę osiągnęli prowadzeni przez Slobodana Kovacia jastrzębianie, którzy zbudowali sobie czteropunktową zaliczkę (8:12). W dalszej fazie seta "pomarańczowi" konsekwentnie powiększali przewagę, która wchodząc w końcowy fragment seta sięgnęła siedmiu "oczek" (12:19). W decydującej części premierowej odsłony obraz gry nie uległ zmianie i goście wygrali pewnie do 18.

Drugi set nie różnił się od poprzedniego. Początkowo obydwa zespoły grały punkt za punkt, jednak z czasem czteropunktową przewagę osiągnęli "pomarańczowi" (7:11). Miejscowi po chwili odrobili straty i doprowadzili do remisu po 11, jednak z czasem ponownie na cztery "oczka" oskoczyli jastrzębianie (13:17). Zbliżając się do końca partii siatkarze Jastrzębskiego Węgla jeszcze bardziej powiększyli przewagę i triumfowali ostatecznie podobnie jak w secie pierwszym do 18.

Trzecia i zarazem ostatnia odsłona spotkania od początku przebiegała pod dyktando zawodników Jastrzębskiego Węgla, którzy szybko odskoczyli na cztery "oczka" (1:5). W dalszej części gospodarze zmniejszyli straty do jednego punktu, jednak "pomarańczowi" ponownie odskoczyli, tym razem na sześć punktów (6:12). W kolejnych akcjach przewaga jastrzębian rosła i w końcowym fragmencie sięgnęła dziewięciu punktów (10:19). Set zakończył się wysokim triumfem Jastrzębskiego Węgla, który wygrał do 15, a całe spotkanie 0:3.

Jastrzębianie z kompletem zwycięstw i 11 punktami na koncie są liderami grupy C. W kolejnym spotkaniu zmierzą się u siebie z Zenitem Kazań. Spotkanie zaplanowano na 12 lutego.

Halkbank Ankara - Jastrzębski Węgiel 0:3 (18:25, 18:25, 15:25)

Halkbank: Capkinoglu, Kantarcioglu, Bahov, Gunes, Seganov, Bayram oraz Done (libero), Yesilbudak (libero), Cam, Ergun, Gokgoz

Jastrzębski: Kampa, Fornal, Vigrass, Konarski, Fromm, Gladyr oraz Popiwczak (libero), Iglesias, Bucki, Szalacha, Depowski

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~BillyKid (46.134. * .138) 29.01.2020 18:11
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Kolejny zonk. Następny mecz Jastrzębski Węgiel zagra u siebie z Zenitem Kazań. To będzie 12 lutego, a dopiero tydzień później (19 lutego) tydzień później w Maaseik.