Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto, z kim, kiedy? Futsalowe ZAPOWIEDZI na 31.01/02.02.2020

Bieżące rozgrywki Halowej Ligi Piłki Nożnej wkroczyły na ostatnią prostą. Podczas najbliższego weekendu kilka zespołów powalczy o bardzo ważne punkty, których stawką są awanse i degradacje lub ewentualny udział w barażach. Zapraszamy do lektury.

Kto, z kim, kiedy? Futsalowe ZAPOWIEDZI na 31.01/02.02.2020

I liga (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź XII weekendu (02.02.2020)

 • Harpagany Staltech Au – Bruks Team (nd 19:00)
 • PRD Kühn – ŁU-BU-DU (nd 20:00)

II liga (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź XII weekendu (01.02.2020)

 • AMJ DachMig – ESD Personalservice (sb 20:00)
 • Auto Serwis – FC Łapanka (sb 21:00)

III liga – miejsca od 1 do 6 (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź XII weekendu (31.01/02.02.2020)

 • Kosmo-Car – Trza Siec (pt 20:00)
 • Palbud – Bad Boys (sb 19:00)
 • TerazRaciborz.pl – Miła Chmurka (nd 21:00)

III liga – miejsca od 7 do 12 (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź XII weekendu (31.01/01.02.2020)

 • Aktywni Pietrowice Wielkie – EterKilometer Planeta Smaku (pt 21:00)
 • Young Boys Ocice – Zakład Masarski Seget (sb 17:00)
 • WIL-MET Konstrukcje Stalowe – Biuro Rachunkowe „Profit” (sb 18:00)

III liga – miejsca od 13 do 15 (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź XII weekendu (01.02.2020)

 • Ubojnia Team Auuu – Brzezie Atak (sb 16:00)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].