Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra Centrum rozbiła Naprzód Borucin

Odra Centrum Wodzisław Śląski pokonała w sparingu Naprzód Borucin 4:1.

Odra Centrum rozbiła Naprzód Borucin

Mecz rozegrano w czeskiej miejscowości Kravare na nawierzchni syntetycznej. Już na początku meczu Naprzód objął prowadzenie po golu Mateusza Trzeciaka. Odrze Centrum udało się doprowadzić do wyrównania 10 minut przed przerwą za sprawą trafienia Mateusza Danieluka.

Naprzód przyjechał w okrojonym składzie - co było widać po przerwie. W drugiej połowie dominowała Odra Centrum, która zdobyła trzy bramki - dwa razy na listę strzelców wpisał się Dawid Zatylny, jedno trafienie dołożył Kacper Owczarczyk.

Odra Centrum Wodzisław Śląski - Naprzód Borucin 4:1 (1:1)

Bramki: Danieluk, Zatylny 2, Owczarczyk - Trzeciak.

Odra: Jastrzębowski - Będkowski, Witoszek, zawodnik testowany, Czech, Czok, Mańka, Buczek, Skrenik, Owczarczyk, Mokry, Koczy, Danieluk, Tkocz, Zieliński, (zawodnik testowany), Zatylny, Lorenc, Brodawka, Barciok.

Naprzód: Bedronka - Stawarski, Ciuberek, Zacharko, Podstawka, Wołczyk, Biedroń, Krueger, Trzeciak, Dudacy, Wyrobek.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].