Poniedziałek, 6 kwietnia 2020

imieniny: Izoldy, Celestyny, Ady

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

02.02.2020 21:42 | 0 komentarzy | (ak)

Sporo drużyn zakończyło już rozgrywki XIX edycji HLPN. Od piątku do niedzieli Arena Rafako była miejscem 11 kolejnych pojedynków. Kilka ciekawych rezultatów spowodowało przetasowania na miejscach premiowanych awansem lub zagrożonych degradacją. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki XII weekendu (02.02.2020)

  • Harpagany Staltech Au – Bruks Team 11:0 (5:0)

Wojciech Grabiniok 4, Damian Gawryluk 2, Piotr Święty 2, Konrad Fedyn, Wojciech Pytlik, Radosław Minta.

  • PRD Kühn – ŁU-BU-DU 2:1 (1:0)

Paweł Polak 2 – Michał Grzesik.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.„Ada” Salon Fryzjerski92165:28
2.PRD Kühn92046:29
3.M&D Metallbau GmbH81950:26
4.Galaktikos91642:33
5.Geo-Punkt Agrotim91260:46
6.Instal-Tech91251:65
7.Harpagany Staltech Au9936:36
8.ŁU-BU-DU9731:50
9.Bruks Team9731:66
10.Okinawa Sushi&Grill8622:55

Zapowiedź XIII weekendu (07.02.2020)

Okinawa Sushi&Grill Racibórz – Marek&Dariusz Metallbau GmbH (pt 20:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki XII weekendu (01.02.2020)

  • AMJ DachMig – ESD Personalservice 7:4 (0:3)

Kevin Castillo 3, Stefan Pawlik 2, Michał Latoń, Javier Palacios – Marcin Handziuk 2, Patryk Pawęski 2.

  • Auto Serwis – FC Łapanka 9:6 (3:3)

Wojciech Matuszek 3, Marcin Lukoszek 2, Kamil Knura, Tomasz Lemiesz, Jakub Piecha (samobójcza), Paweł Wachniewski (samobójcza) – Paweł Wachniewski 3, Krzysztof Łukaszczyk 2, Dawid Toporowski.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Piękny Trawnik81639:24
2.Willa Wiktoria Brenna81426:22
3.Stopiw Garage71336:28
4.AMJ DachMig81228:31
5.FC Łapanka81144:44
6.Auto Serwis81038:41
7.Cukiernia Gianni7826:25
8.ESD Personalservice8827:33
9.Impacto Racibórz8530:46

Zapowiedź XIV weekendu (16.02.2020)

Cukiernia Gianni – Stopiw Garage (nd 19:00).


III liga – miejsca od 1 do 6 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XII weekendu (31.01/02.02.2020)

  • Kosmo-Car – Trza Siec 1:4 (1:2)

Dawid Gieron – Dawid Kwiatkowski 3, Szymon Kubala.

  • Palbud – Bad Boys 1:7 (0:3)

Kamil Rogalski – Rafał Wróblewski 3, Kacper Korczok 2, Jakub Konopacki 2.

  • TerazRaciborz.pl – Miła Chmurka 5:0 (wo)

Zespół Miła Chmurka nie stawił się na mecz.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bad Boys51023:18
2.Trza Siec5919:16
3.TerazRaciborz.pl5820:13
4.Miła Chmurka5722:13
5.Kosmo-Car5412:22
6.Palbud5110:24

Awans do II ligi: Bad Boys i Trza Siec.

Udział w meczu barażowym o awans do II ligi: TerazRaciborz.pl.


III liga – miejsca od 7 do 12 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XII weekendu (31.01/01.02.2020)

  • Aktywni Pietrowice Wielkie – EterKilometer Planeta Smaku 6:5 (4:3)

Rafał Jegliczka 2, Patryk Komorek, Szymon Tyrała, Jakub Machnik, Tomasz Banaś – Kevin Gawlik, Michael Kiszka, Dominik Kiszka, Przemysław Psota, Mateusz Bywalec (samobójcza).

  • Young Boys Ocice – Zakład Masarski Seget 4:4 (3:2)

Łukasz Bawoł 3, Jakub Wierzgoń – Mateusz Kondziołka 2, Denis Abramczyk, Jakub Kopel.

  • WIL-MET Konstrukcje Stalowe – Biuro Rachunkowe „Profit” 2:2 (2:1)

Aleksander Waniek, Daniel Karkosz – Daniel Mrozek, Sebastian Flut.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
7.EterKilometer51229:20
8.Zakład Masarski Seget5829:24
9.Aktywni Pietrowice5625:25
10.Young Boys Ocice5618:18
11.Biuro Rachun. „Profit”5419:24
12.WIL-MET5315:24

III liga – miejsca od 13 do 15 (Podokręg Racibórz)

Wynik XII weekendu (01.02.2020)

  • Ubojnia Team Auuu – Brzezie Atak 3:3 (2:2)

Adam Derkowski 2, Adrian Tomański – Mikołaj Niestrój 2, Sebastian Sekuła.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
13.Ululani FC2611:7
14.Brzezie Atak349:9
15.Ubojnia Team Auuu319:13

Zapowiedź XIII weekendu (07.02.2020)

Ubojnia Team Auuu – Ululani FC (pt 21:00).

Zapowiedź XIV weekendu (16.02.2020)

Ululani FC – Brzezie Atak (nd 20:00).