Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

MTS Knurów rozpoczął kolejną rundę od remisu

W pierwszym meczu trzeciej rundy II ligi futsalu, MTS Knurów zremisował z KS Kamionką. 

MTS Knurów rozpoczął kolejną rundę od remisu
Fot. FB MTS Knurów Futsal

Obie ekipy spotkały się już trzeci raz podczas ligowych zmagań. W pierwszym meczu lepsza była drużyna KS Kamionka, która wygrała 4:3. W drugim spotkaniu MTS Knurów wygrał wysoko 11:6. Trzecie spotkanie zakończyło się remisem 4:4.

Po dwie bramki dla zespołu z Knurowa strzelili Artur Łaciok i Paweł Ziaja.

MTS Knurów zajmuje czwarte miejsce w tabeli, z dorobkiem 17 punktów. W następnej kolejce zagra z ekipą Bongo Krapkowice, która w tym momencie plasuje się miejsce wyżej.

KS Kamionka - MTS Knurów 4:4

bramki dla MTS:

Ziaja x2 i Łaciok x2 

skład MTS Knurów:

Adam Dziuba, Bartłomiej Flis, Dariusz Flis, Damian Kraska, Artur Łaciok, Paweł Ziaja, Rafał Adamkowski, Maciej Stopa, Mateusz Mularczyk, Dawid Górski, Patryk Kluzek, Kacper Idziaszek

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].