Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Znamy terminarz siatkarskich Igrzysk Olimpijskich

Poznaliśmy terminarz spotkań siatkarskiej reprezentacji Polski podczas tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Walkę o olimpijskie medale Mistrzowie Świata rozpoczną 25 lipca.

Znamy terminarz siatkarskich Igrzysk Olimpijskich

Biało-czerwoni w fazie grupowej podczas olimpijskiego turnieju trafili do grupy A, w której ich rywalami będą Japonia, Włochy, Kanada, Iran i Wenezuela.

Pierwsze spotkanie podopieczni Vitala Heynena rozegrają z reprezentacja Iranu. W następnych meczach zmierzą się kolejno z Włochami, Wenezuelą, Japonią i Kanadą.

Do ćwierćfinału awansują cztery najlepsze zespoły z grupy.

Szczegółowy terminarz:

25 lipca 2020 (sobota):

  • godz. 12:40: Polska - Iran

27 lipca 2020 (poniedziałek):

  • godz. 7:20: Polska - Włochy

29 lipca 2020 (środa):

  • godz. 9:25: Polska - Wenezuela

31 lipca 2020 (piątek):

  • godz. 7:20: Japonia - Polska

2 sierpnia 2020 (niedziela):

  • godz. 2:00: Polska - Kanada

Mecze ćwierćfinałowe zaplanowano na wtorek - 4 sierpnia 2020. Półfinały rozegrane zostaną 6 sierpnia 2020 roku. Mecze o medale odbędą się natomiast 8 sierpnia 2020.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].