Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trzysetowa porażka JKS-u

Bez wygranego seta wrócił z sobotniego wyjazdu do Łazisk Górnych siatkarki JKS-u SMS Jastrzębie, które w ramach 16. kolejki spotkań I Ligi Śląskiej Kobiet rozegrały mecz z miejscowym KS Polonia.

Trzysetowa porażka JKS-u

Spotkanie miało dość jednostronny przebieg. Od początku inicjatywa należała do gospodyń, które prezentowały się wyraźnie lepiej i w pełni kontrolowały boiskowe wydarzenia. W efekcie spotkanie zakończyło się w trzech setach, w których gospodynie pokonały podopieczne trenera Jarosława Bodysa odpowiednio do 17, 20 i 19.

Dla JKS-u, który z 8 punktami na koncie zajmuje w tabeli I Ligi Śląskiej Kobiet 10. miejsce była to dwunasta porażka w sezonie. Kolejne ligowe spotkanie jastrzębianki rozegrają już jutro, kiedy to zmierzą się w zaległym wyjazdowym meczu z UKS-em Krzanowice.

KS Polonia Łaziska Górne - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:17, 25:20, 25:19)

Polonia: Orzeszek, Komorek-Atachim, Gajda, Sowińska, Stawarska, Rusek oraz Turant (libero), Janus (libero), Dudek, Tutak, Badaczewska, Rzeszutko, Olszowiec

JKS: Rzepa, Bury, Zabłocka, Pławecka, Ząbek, Żagan oraz Chamara (libero), Borowiecka (libero), Polak, Kijańska

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].