Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

RSS

Rybniczanki wygrały z AZS-em Wrocław

23.02.2020 10:13 | 0 komentarzy | olla

W sobotę TS ROW Rybnik rozegrał trzeci mecz kontrolny.

Rybniczanki wygrały z AZS-em Wrocław
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W Rybniku-Kamieniu pierwszoligowy TS ROW Rybnik mierzył się z AZS-em Wrocław. Przyjezdne na co dzień rozgrywają swoje mecze w Ekstralidze kobiet. Wrocławianki po rundzie jesiennej zajmują 9. miejsce w tabeli.

Początek spotkania rozgrywanego w Rybniku należał do AZS-u. Bramkarka ROW-u, Justyna Kuś, była tego dnia w bardzo dobrej dyspozycji i kilkukrotnie wybroniła drużynę przed stratą gola. W drugiej części spotkania to rybniczanki częściej utrzymywały się przy piłce i stwarzały sytuacje do zdobycia bramki. Jedną z takich akcji w 70. minucie gry wykorzystała Patrycja Matla, która pokonała bramkarkę rywalek. Jak się później okazało, była to jedyna bramka, jaką kibice zgromadzeni na boisku w Rybniku-Kamieniu zobaczyli w tym spotkaniu sparingowym.

Przed rybniczankami jeszcze dwa mecze kontrolne. 29 lutego TS ROW zmierzy się ze Spartakiem Myjava. Spotkanie rozegrane zostanie w Rybniku-Kamieniu. Ostatni mecz sparingowy rybnicki zespół zagra 8 marca w Krakowie. Rywalem ROW-u będzie Bronowianka.

TS ROW Rybnik – AZS Wrocław 1:0 (0:0)

Bramka: Patrycja Matla (70.)