Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wysoka wygrana LKS-u Pawłów w meczu sparingowym [ZDJĘCIA]

W niedzielę LKS Pawłów rozegrał mecz kontrolny z LKS-em Gamów.

Wysoka wygrana LKS-u Pawłów w meczu sparingowym [ZDJĘCIA]

Spotkanie sparingowe rozegrane zostało na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Nieboczowach. Początek meczu był wyrównany. Obie drużyny stwarzały sobie sytuacje do zdobycia bramki. Brakowało wykończenia akcji lub też bramkarze dobrze spisywali się na swoich pozycjach. Po przerwie LKS Pawłów zdominował boisko. Zawodnicy z gminy Pietrowice Wielkie sześciokrotnie pokonali bramkarza LKS-u Gamów. Na listę strzelców wpisali się Szymon Trzeciakowski, Szymon Fleger, Andrzej Wiglenda, Rafał Wiglenda, Bartosz Trębacz oraz Mateusz Musioł.

LKS Pawłów – LKS Gamów 6:0 (0:0)

Bramki: Szymon Trzeciakowski, Szymon Fleger, Andrzej Wiglenda, Rafał Wiglenda, Bartosz Trębacz, Mateusz Musioł

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].