Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zamiast meczu - wizyta prezydenta. Pucharowe derby w kwietniu

15 kwietnia - to kolejna data półfinałowego meczu Pucharu Polski, w którym Odra Wodzisław ma zagrać z ROW-em 1964 Rybnik.

Zamiast meczu - wizyta prezydenta. Pucharowe derby w kwietniu

Mecz miał zostać rozegrany 29 lutego, ale w związku z negatywną opinią policji oraz wizytą prezydenta RP Andrzeja Dudy w Wodzisławiu Śląskim - po raz kolejny spotkanie zostało przełożone. Komunikat w tej sprawie wydał Śląski Związek Piłki Nożnej.

Po negatywnej opinii lustracyjnej KPP w Wodzisławiu Śl. dot. meczu półfinałowego Pucharu Polski: Odra Wodzisław sp. o .o. vs ROW 1964 Rybnik, który miał zostać rozegrany bez udziału publiczności oraz w związku z wizytą Prezydenta RP Andrzeja Dudy w dniu 29.02.2020 r. w Wodzisławiu Śl. informujemy, że mecz zostanie rozegrany w inny terminie. Decyzja została podyktowana również negatywną opinią KWP w Katowicach, brak odpowiedniego zabezpieczenia.

Komisja ds. rozgrywek wyznacza nowy termin rozegrania meczu na dzień 15 kwietnia 2020 roku w Wodzisławiu Śl. Podana data jest obligatoryjna.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Geronimo (46.134. * .170) 04.03.2020 18:09
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

@anonimus. Sam jesteś gnidą.. Ponad połowa klubów ekstraklasy ma siedzibę, tam gdzie stadion. W Rybniku, Jastrzębiu, Rydułtowach, Pszowie to samo, tylko twoja wielka Odra jest bezdomna. Dla mnie jesteś burakiem pastewnym, bo na ksywę burak cukrowy nie zasługujesz, on jest zbyt szlachetny.

anonimus 28.02.2020 22:51

Co ma wspólnego adres siedziby klubu ze stadionem gdzie rozgrywany jest mecz ,w większości zawsze jest inny gnido.

~Geronimo (46.134. * .44) 28.02.2020 22:35
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

@anonimus. Rzucasz się jak wesz na grzebieniu. Siedziba MKP jest na Bogumińskiej, a APN Odry na Cisowej. Nie odrobiłeś tej lekcji? Tak jest na wszystkich oficjalnych dokumentach obu klubów.

anonimus 28.02.2020 14:42

Dlatego że mkp nie gra na gliniance.

~borok (85.14. * .114) 28.02.2020 13:45
oceniono 4 razy
-2
Zgłoś

dlaczego nie grają na cisowej albo w bogdanowicach

~Litar (5.173. * .132) 28.02.2020 13:09

Sami przeciw wszystkim!! tylko Odra!!!! Mecz już miał zostać rozegrany w listopadzie ubiegłego roku!!!!!