Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W derbowym starciu lepsza Zorza

Pewne zwycięstwo w trzech setach odniosły w derbowym starciu siatkarki MKS-u Zorza Wodzisław Śląski, które pokonały na własnym parkiecie JKS SMS Jastrzębie.

W derbowym starciu lepsza Zorza

Sobotnie starcie 18. kolejki I Ligi Śląskiej Kobiet miało bardzo jednostronny przebieg. Wyżej notowane wodzisławianki od początku dominowały i nie pozwoliły rozwinąć skrzydeł prowadzonym przez Jarosława Bodysa jastrzębiankom. W efekcie gospodynie, których trenerem był w tym meczu Andrzej Szruba (I szkoleniowiec przebywa z drużyną kadetek na turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski) w każdym z setów wygrywały wysoko, triumfując odpowiednio do 17, 17 i 15.

Dla Zorzy dzisiejsze zwycięstwo było dziewiątym w sezonie. Wodzisławianki z 28 punktami na koncie plasują się na 6. miejscu w tabeli. JKS zanotował natomiast piętnastą porażkę i z 8 "oczkami" zajmuje 10. pozycję.

MKS Zorza Wodzisław Śląski - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:17, 25:17, 25:15)

Zorza: Mika, Babińska, Melska, Grabowska, Szymańska, Świsulska oraz Szlązak (libero)

JKS: Kijańska, Bury, Zabłocka, Polak, Ząbek, Kuczera oraz Borowiecka (libero), Babiuch

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].