Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

KS Rudziniec bez punktów w Mikołowie

Bez punktów zakończyli zaległe, wyjazdowe spotkanie I Ligi Śląskiej siatkarze KS Rudziniec, którzy przegrali wczoraj w Mikołowie z miejscowym UKS-em Trójka 3:1.

KS Rudziniec bez punktów w Mikołowie
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Od początku spotkania na parkiecie dominowali siatkarze Trójki, którzy w premierowej odsłonie rozbili nie mających pomysłu na zatrzymanie rywala gości, którzy zdobyli zaledwie 17 "oczek". W drugim secie obraz gry wyrównał się, jednak ponownie lepsi byli gospodarze, którzy wygrali minimalnie do 23, wychodząc tym samym na prowadzenie w meczu 2:0.

W trzeciej odsłonie wyraźnie lepiej zaprezentowali się prowadzeni przez Marcina Grzegoszczyka goście, którzy byli w stanie nawiązać walkę z wyżej notowanym rywalem i wygrali minimalnie do 23. Czwarta i zarazem ostatnia odsłona to ponownie skuteczna i konsekwentna gra miejscowych, którzy wygrali do 20, a całe spotkanie 3:1.

KS Rudziniec z bilansem czterech zwycięstw i jedenastu porażek zajmuje z 14 punktami na koncie 9. miejsce w tabeli.

UKS Trójka Mikołów - KS Rudziniec 3:1 (25:17, 25:23, 23:25, 25:20)

Trójka: Michalak, Kotarski, Jurkowski, Sadowski, Niedźwiedzki, Zębalski oraz Nieboj (libero), Rączka, Lach, Naskręt

KS: Kocur, Rachwał, Kania, Piotrowski, Stefaniszyn, Lach oraz Zemka (libero), Popow, Mrachacz, Stawiarski, Jakuszczonek, Ptak

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].