Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

KS Rudziniec z kolejnym kompletem punktów

Czterech setów potrzebowali siatkarze KS Rudziniec do pokonania w zaległym meczu I Ligi Śląskiej zespołu UKS-u Jedynka Jaworzno.

KS Rudziniec z kolejnym kompletem punktów
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Pierwsza partia dostarczyła sporo emocji i jej losy rozstrzygnęły się w końcówce. W tej więcej zimnej krwi zachowali gospodarze, którzy triumfowali do 23. W drugiej również lepsi byli prowadzeni przez Marcina Grzegoszczyka rudzińczanie, którzy zdominowali boiskowe wydarzeni i wygrali bardzo wysoko do 14.

W trzeciej odsłonie obraz gry uległ zmianie i od początku inicjatywę przejęli siatkarze z Jaworzna, którzy konsekwentnie powiększali swoje prowadzenie. Ostatecznie goście zwyciezyli do 15. Czwarty set miał łudząco podobny przebieg do partii premierowej. Od początku na parkiecie toczyła się wyrównana gra i dopiero w końcówkę szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylili miejscowi, którzy wygrali do 23, a całe spotkanie 3:1.

Dla KS Rudziniec była to piąta wygrana w sezonie. Rudzińczanie z 17 punktami na koncie zajmują po szesnastu rozegranych meczach 9. miejsce w tabeli.

KS Rudziniec - UKS Jedynka Jaworzno 3:1 (25:23, 25:14, 15:25, 25:23)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].