Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Z Kemerova do Kędzierzyna przez Olsztyn [ZAPOWIEDŹ]

Przed Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle dalszy ciąg wyjazdowej serii. Po zwycięskim pięciosetowym boju w ćwierćfinale Ligi Mistrzów w rosyjskim Kemerovie w dzisiejszym meczu Plus Ligi kędzierzynianie zagrają w Olsztynie z miejscowym Indykpolem AZS.

Z Kemerova do Kędzierzyna przez Olsztyn [ZAPOWIEDŹ]

Mistrzowie Polski, którzy w środę pokonali po tie-breaku w oddalonym po ponad 5 000 kilometrów Kemerovie Mistrza Rosji, miejscowy Kuzbass prosto z Rosji udali się na wyjazdowe spotkanie 23. kolejki Plus Ligi do Olsztyna. Podopieczni Nikoli Grbicia w ostatnim ligowym spotkaniu dość niespodziewanie męczyli się z Treflem Gdańsk, którego mimo prowadzenia po dwóch setach pokonali dopiero w tie-breaku. ZAKSA, która z 58 punktami na koncie jest wiceliderem ligowej tabeli (do lidera Vervy Warszawa Orlen Paliwa kędzierzynianie tracą punkt) w dalszym ciągu ma apetyt na zajęcie 1. miejsca po fazie zasadniczej i w jutrzejszym meczu nie może sobie pozwolić na stratę punktów.

Olsztynianie w trwającym sezonie radzą sobie średnio. Trapieni kontuzjami akademicy, u których w trakcie sezonu doszło do zmiany trenera w ligowej tabeli plasują się na 9. miejscu. Olsztynianie, którzy mają na koncie 28 "oczek" w dalszym ciągu liczą się w walce o czołówą ósemkę, która zagra w fazie play-off, jednak nie mogą oni pozwolić sobie na stratę punktów. W trzech ostatnich meczach siatkarze z Warmii zanotowali komplet zwycięstw i zdobyli w tym czasie osiem punktów, co pokazuje że w zbliżającej się końcówce sezonu znajdują się oni w dobrej dyspozycji.

Murowanym faworytem dzisiejszego meczu wydają się być kędzierzynianie, jednak na ich dyspozycję z pewnością wpłynie podróż po spotkaniu Ligi Mistrzów oraz przygotowania do finałowych zmagań w Pucharze Polski, który za tydzień odbędzie się w Katowicach. Marzący o grze w fazie play-off olsztynianie z pewnością wysoko zawieszą poprzeczkę, co zwiastować może spore emocje. Jak będzie? O tym przekonamy się dzisiejszego wieczora. Początek spotkania w Hali Urania zaplanowano na godzinę 20:30. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi Polsat Sport.

Indykpol AZS Olsztyn - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

sobota, 7 marca 2020, godz. 20:30

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].