Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pięć goli w dziesięć minut! Wysokie zwycięstwo GSF

Aż dziewięć bramek zobaczyli kibice w sobotnim meczu 18. kolejki Futsal Ekstraklasy, w którym GSF Gliwice podejmowało na własnym parkiecie Red Dragons Pniewy.

Pięć goli w dziesięć minut! Wysokie zwycięstwo GSF

Pierwsza połowa wczorajszego spotkania nie zwiastowała efektownego zwycięstwa gospodarzy. Gliwiczanie na prowadzenie wyszli w 9. minucie meczu, kiedy to piłkę w bramce gości umieścił Dominik Wilk. Rywale zdołali wyrównać, a gola na 1:1 zdobył w 17. minucie Mateusz Kostecki ustalając tym samym wynik do przerwy.

W początkowym fragmencie drugiej połowy bramki nie padły. Dopiero w 27. minucie gola dla GSF zdobył Robert Gładczak. Dwie minuty później tablicy wyników ponownie pojawił się remis, a drugiego gola dla Red Dragons zdobył Mateusz Kostecki.

Ostatnie dziesięć minut spotkania to popis gliwiczan, którzy zdobyli w tym czasie pięć bramek. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Robert Gładczak, który skompletował hat-tricka. Bramkę dla GSF zdobył także Tomasz Lutecki, a dwa trafienia zaliczył Tomasz Czech, dzięki którym gliwiczanie odnieśli efektowne zwycięstwo 7:2.

GSF zanotowało siódme zwycięstwo w osiemnastym rozegranym meczu. Gliwiczanie z 24 punktami na koncie zajmują w ligowej tabeli 9. miejsce.

GSF Gliwice - Red Dragons Pniewy 7:2 (1:1)

Bramki: Wilk 9., Gładczak 27., 31., 40., Lutecki 35., Czech, 36., 38. - Kostecki 17., 29.

GSF: Barteczka, Bogdziewicz - Gładczak, Czech, Węgiel, Mirga, Kędziora, Lutecki, Sitko, Pasierb, Szyszko, Wilk, Pazdej, Cichy

Red Dragons: Błaszczyk, Roj - Kubiak, Wachoński, Kostecki, Silagava, Skrzypek, Tchumburidze, Hoły, Baklanov, Gładyszewski, Błaszyk, Bogaczyk

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].