Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Do Katowic na emocjonujące derby [ZAPOWIEDŹ]

W zaplanowanym na dzisiejszy wieczór derbowym starciu w ramach 23. kolejki Plus Ligi Jastrzębski Węgiel zagra na wyjeździe z GKS-em Katowice.

Do Katowic na emocjonujące derby [ZAPOWIEDŹ]

Jastrzębianie, którzy od dłuższego czasu walczyli o ligowe podium wykorzystali w ubiegłym tygodniu potknięcie PGE Skry Bełchatów i wyprzedzili ją w ligowej tabeli. Mimo, że podopieczni Slobodana Kovacia w trwających rozgrywkach grają nierówno i dobre mecze przeplatają gorszymi to z 48 "oczkami" na koncie zajmują w ligowej tabeli 3. miejsce i na trzy mecze przed końcem fazy zasadniczej są pewni miejsca w czołowej czwórce rozgrywek. Do końca toczyć się będzie jednak walka o jak najlepszą lokatę przed fazą play-off.

GKS Katowice w ligowej tabeli plasuje się na 7. miejscu. Katowiczanie, którzy mają na koncie 32 punkty na które złożyło się dziesięć zwycięstw i trzynaście porażek do końca fazy zasadniczej walczyć będą o miejsce w czołowej ósemce dającej możliwość gry w fazie play-off. Katowiczanie rozegrali w ligowych rozgrywkach najwięcej setów, na co wpływ ma fakt, że o losie aż dwunastu spotkań GKS-u rozstrzygał tie-break. Siatkarze GieKSy wygrali pięć z nich, w siedmiu lepszy był natomiast rywal. Katowiczanie kilkukrotnie pokazali w tym sezonie, że nie boją się teoretycznie lepszych rywali i dopiero po tie-breaku przegrali między innymi z Vervą Warszawa (dwukrotnie), PGE Skrą Bełchatów, czy jak to miało miejsce w pierwszym spotkaniu  z "pomarańczowymi"

Faworytem dzisiejszego spotkania wydają się być jastrzębianie, jednak GKS kilkukrotnie pokazał w tym sezonie, że potrafi grać jak równy z równym z zespołami z czołówki. Dodatkowym smaczkiem wieczornego spotkania jest fakt, ze derbowe starcia rządzą się zawsze swoimi prawami. Kto wyjdzie zwycięsko z niedzielnego pojedynku? O tym przekonamy się wieczorem. Początek spotkania w Katowicach-Szopienicach zaplanowano na godzinę 20:30. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi Polsat Sport.

GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel

niedziela, 8 marca 2020, godz. 20:30

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].