środa, 8 kwietnia 2020

imieniny: Dionizego, Cezaryny, Radosława

RSS

Piłkarskie sparingi – sprawdź wyniki z 06/08.03.2020

08.03.2020 19:53 | 0 komentarzy | (ak)

Bardzo dużo drużyn zakończyło już zimowy okres przygotowawczy. W miniony weekend ostatnie mecze kontrolne rozegrały zespoły IV ligi oraz klasy okręgowej. Zapraszamy do lektury kolejnej porcji 55 ciekawych rezultatów.

Piłkarskie sparingi – sprawdź wyniki z 06/08.03.2020
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
  • Zagłębie Sosnowiec – Odra Wodzisław Śląski 1:1 (0:1)
  • MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – KS Naprzód Borucin 5:0 (3:0)
  • KS Ruch Radzionków – KS Decor Bełk 2:1 (1:0)
  • LKS Unia Książenice – LKS Jedność 32 Przyszowice 4:0 (1:0)
  • LKS Gwiazda Skrzyszów – LKS Krzyżanowice 0:2 (0:1)
  • LKS Tworków – GKS 1962 Jastrzębie 0:8 (0:1)
  • LKS 1908 Nędza – LKS Czarni Nowa Wieś 7:3 (3:1)
  • LKS Studzienna – KS Unia Racibórz 0:1 (0:0)
  • KS Czarni Gorzyce – LKS Gwiazda Skrzyszów 2:1 (1:1)
  • LKS Polonia Łaziska – LKS Raszczyce 2:3 (1:2)
  • LKS Silesia Lubomia – LKS Płomień Ochojec 6:2 (3:1)
  • GKS Pierwszy Chwałowice – LKS Kończyce Małe 7:1 (2:0)
  • MKS Czerwionka – KS Polonia Niewiadom 4:6 (2:3)
  • LKS Granica Ruptawa – LKS Wisła Strumień 1:0 (0:0)
  • KS Rymer Rybnik – LKS Start Mszana 1:9 (0:3)
  • KS ROW 1964 Rybnik II – LKS Zameczek Czernica 4:0 (1:0)
  • MKS 32 Radziejów-Popielów – LKS Naprzód Czyżowice 0:3 (0:1)
  • LKS Buk Rudy – KS 1905 Krzanowice 0:4 (0:1)
  • LKS Naprzód 32 Syrynia – LKS Naprzód 37 Krzyżkowice 3:2 (2:1)
  • KS Kornowac – GKS Naprzód 23 Rydułtowy 2:2 (1:1)
  • KS Przyszłość Rogów – LKS Start Pietrowice Wielkie 0:4 (0:3)
  • LKS Owsiszcze – LKS Chałupki 4:2 (4:1)
  • LKS Pawłów – LZS Victoria 1900 Łany 4:2 (2:0)
  • TKKF Zuch Orzepowice – KS Stal Kuźnia Raciborska 2:2 (1:1)
  • LKS Odra Nieboczowy – LKS Brzezie 3:2 (2:0)
  • LKS Baranowice – KS Górnik Boguszowice 1:5 (0:2)
  • MKS Żory – LKS Woszczyce 3:1 (2:0)
  • KS Inter Krostoszowice – KS Wicher Wilchwy 3:9 (2:3)
  • TKKF Jedność Grabownia-Golejów – KS Szczerbice 3:1 (0:1)
  • LKS Dąb Dębieńsko – KS Decor Bełk II 2:6 (1:2)
  • LKS Zgoda Zawada Książęca – LKS Ruda Kozielska 7:2 (5:0)
  • LKS Lyski – LKS Tworków II 10:0 (5:0)
  • LKS Adamowice – LKS Naprzód 46 Zawada 5:2 (2:0)
  • LKS Rozwój Bełsznica – LKS Wypoczynek Buków 2:1 (1:1)
  • LKS Wojnowice – LKS Grzegorzowice 5:2 (3:1)
  • LKS Gamów – LKS 1908 Nędza II 3:3 (1:0)
  • KS Pietraszyn – LKS Górki Śląskie 1:3 (0:2)
  • LKS 07 Markowice – LKS Ocice Racibórz 3:6 (1:3)
  • LKS Olza Godów – KS Czarni Gorzyce II 2:2 (1:0)
  • LKS Zryw Jastrzębie-Bzie – LKS Orzeł Jankowice 1:4 (0:2)
  • KS Kleszczów – ROWryb Rybnik (A)* 5:0 (1:0)
  • LKS Forteca Świerklany II – KS 25 Kokoszyce 2:1 (0:1)
  • LKS Ruch Stanowice – LKS Tempo Paniówki II 2:5 (1:1)
  • LKS Victoria Pilchowice – KS Płomień Czuchów 2:4 (1:0)
  • KS Sygnały Gotartowice – LKS Rudnik 2:0 (1:0)
  • KP Kamień – KS Zamkowiec Toszek 1:7 (0:5)
  • SKF Rowień – FC Continental Żory (A)* 8:1 (0:1)
  • LKS Cyprzanów – KS Żądło Sucha Psina 2:1 (0:1)
  • LKS Brzezie II – LKS Studzienna II 1:1 (0:0)
  • LKS Wicher Płonia Racibórz – LKS Ruch Bolesław 1:1 (1:0)
  • LKS Dzimierz – LKS Zameczek Czernica II 1:3 (0:1)
  • LKS Buk Rudy II – LZS Raszowa 1:3 (1:3)
  • LKS Granica Ruptawa II – UKS Warszowice 8:1 (4:0)
  • MKS Polaris Żory – LKS Mizerów 2:3 (0:3)
  • GKS Pierwszy Chwałowice II – AS Zupil Piaski (A)* 1:2 (0:2)

(A)* – drużyny amatorów