Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

TS Volley Rybnik przegrał i zakończył sezon

Za nami trzecie spotkanie rywalizacji w fazie play-off grupy 5 II Ligi, w którym zmierzyły się TS Volley Rybnik i TKS Tychy. Mimo walecznej postawy rybniczanie przegrali to spotkanie po tie-breaku, a całą rywalizację 0:3.

TS Volley Rybnik przegrał i zakończył sezon

Pierwsza partia spotkanie nie zwiastowała tak dużych emocji jakich w sobotnim spotkaniu dostarczyły obydwa zespoły. Wyraźnie lepsi w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła tyszanie w pełni kontrolowali przebieg gry i wygrali wysoko do 16. W drugim secie zdecydowanie lepiej zaprezentowali się gospodarze, którzy dzięki skutecznej i konsekwentnej grze pokonali faworyzowanego rywala do 20.

Trzecia partia miała bardzo podobny przebieg do pierwszej odsłony i padła łupem TKS-u, który triumfował do 19. W czwartym secie ponownie lepsi byli prowadzeni przez Wojciecha Kasperskiego rybniczanie, którzy dzięki wygranej do 21 doprowadzili do tie-breaka.

Decydująca partia miała wyrównany przebieg. Goście kilkukrotnie odskakiwali i na zmianie stron prowadzili trzema punktami (5:8), jednak ambitnie walczący o przedłużenie rywalizacji rybniczanie za każdym razem odrabiali straty. Ostatecznie minimalnie lepsi okazali się przyjezdni, którzy wygrali do 13, a całe spotkanie 2:3.

TKS w rywalizacji do trzech zwycięstw wygrał 3:0 i awansował tym samym do półfinałowego turnieju o awans do I Ligi. TS Volley Rybnik zakończył sezon w grupie 5 II Ligi na 4. miejscu.

TS Volley Rybnik - TKS Tychy 2:3 (16:25, 25:20, 19:25, 25:21, 13:15)

Volley: Kupczak, Hoszman, Oziabło, Ściślak, Kukulski, Andrulewicz oraz Gdowski (libero), Skowronek, Mazurek, Czerny, Zubko

TKS: Szczechowicz, Czerwiński, Żłobecki, Aniołek, Miller, Dzierżanowski oraz Gepfert (libero), Szmajduch, Michalec

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].