Czwartek, 2 kwietnia 2020

imieniny: Franciszka, Władysława, Urbana

RSS

Odra zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec. Teraz czas na ligę

09.03.2020 16:27 | 0 komentarzy | kozz

Czwartoligowa Odra Wodzisław rozegrała grę kontrolną z Zagłębiem Sosnowiec. W drużynie z Sosnowca zagrali piłkarze, którzy nie wystąpili dzień wcześniej w meczu I ligi. Mecz w większości był pod kontrolą Odry i zakończył się remisem 1:1.

Odra zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec. Teraz czas na ligę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Odra bramkę strzeliła w 32. minucie kiedy to do siatki trafił Bartosz Pikul. Ostatni kwadrans meczu podopieczni trenera Adama Burka grali w dziesiątkę przez ukaranie czerwoną kartką zawodnika Odry. Po chwili bramkę zdobyli rywale i mecz zakończył się wynikiem 1:1.

- Jest to bardzo dobry rezultat patrząc na postawę wodzisławian, jak i bardzo wymagającego przeciwnika, bowiem mierzyli się oni z pierwszą drużyną Zagłębia Sosnowiec, w którym wystąpiło trzech zawodników pierwszej drużyny występujących na co dzień w I lidze. Drużyna trenera Burka, mimo iż pierwszy raz w tym roku wyszła na boisko o naturalnej nawierzchni, zaprezentowała się bardzo dobrze, prezentując najlepszą jak dotąd dyspozycję w kontekście wszystkich meczów kontrolnych - informuje Odra.

Zagłębie Sosnowiec - Odra Wodzisław 1:1 (0:1)

Gol dla Odry: Pikul

Skład Odry Wodzisław: Wnuk, Dudzik (55. Białas), Lalko, Majeranowski (46. Krzyżok), Gać, Kasprzyk (60. Sadio), Shalamberidze (65. Chochulski), Pikul (50. Dudziński), Tarka (70. Malinowski), Musiolik (75. Grzechynka), Abuladze (60. Rycka).

Pierwszym ligowym rywalem Odry po przerwie będzie LKS Czaniec, z którym zespół trenera Burka zmierzy się na wyjeździe. W pierwszym meczu w Wodzisławiu Śląskim był remis 3:3.