Czwartek, 28 stycznia 2021

imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

RSS

Mecze z Itasem Trentino ponownie przełożone

10.03.2020 19:23 | 0 komentarzy | rafbl

Zaplanowane na piątek i sobotę w słoweńskim Mariborze mecze ćwierćfinałowe siatkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy Jastrzębski Węglem i Itasem Trentino zostały przełożone. Komunikat w tej sprawie wydał Jastrzębski Węgiel.

Mecze z Itasem Trentino ponownie przełożone
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zarząd Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel S.A. informuje, że w dniu 10 marca 2020r. w godzinach popołudniowych otrzymał oficjalne stanowisko CEV, w którym Europejska Konfederacja Siatkówki – w związku z epidemią koronawirusa – podjęła decyzję o przełożeniu wszystkich meczów z udziałem włoskich klubów w europejskich pucharach zarówno na terenie Włoch, jak i poza granicami Italii.

Dzisiejsza decyzja europejskich władz siatkarskich obejmuje także naszą ćwierćfinałową rywalizację w Lidze Mistrzów z włoskim klubem Trentino Itas. Tym samym uchylona zostaje decyzja CEV z 6 marca 2020r., zgodnie z którą dwumecz z włoskim klubem z Trydentu miał się odbyć na neutralnym terenie, w słoweńskim Mariborze.

Zarząd KS Jastrzębski Węgiel S.A. wyraża duże zadowolenie z takiego rozstrzygnięcia, gdyż od początku uważaliśmy, że rywalizacja ta powinna odbyć się na boisku, w pełnym komforcie psychicznym dla wszystkich jej uczestników.

Jednocześnie podajemy, że będziemy oczekiwać na dalsze informacje z CEV w tej sprawie.

Adam Gorol

Prezes Zarządu

KS Jastrzębski Węgiel S.A.