Wtorek, 7 kwietnia 2020

imieniny: Hermana, Rufina, Donata

RSS

Odrę Wodzisław poprowadzi duet trenerski Burek-Barerra

11.03.2020 18:00 | 9 komentarzy | kozz

Z powodów licencyjnych sztab Odry będzie tworzył duet trenerski, a dokładnie trener Adam Burek oraz trener Mario Barrera, który posiada licencję UEFA Pro. 

Odrę Wodzisław poprowadzi duet trenerski Burek-Barerra
Mario Barrera (w środku) przyglądał się meczom kontrolnym Odry Wodzisław
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ze względów formalnych w nadchodzącej rundzie rozgrywkowej zespół czwartoligowej Odry Wodzisław poprowadzony zostanie przez duet trenerski składający się z trenera Adama Burka oraz posiadającego licencję UEFA Pro trenera Mario Barrery, który na stałe został włączony do I drużyny wodzisławskiego klubu. Trener Barrera nadal będzie pełnić funkcję koordynatora Akademii Odry Wodzisław.

Od dłuższego czasu współpracujemy z trenerem Barrerą w I zespole, dobrze się poznaliśmy. Nasza relacja jest partnerska, będziemy sobie równi, mamy bardzo zbliżony pogląd na filozofię gry zespołu. Myślę, że ten duet trenerski przyniesie wiele korzyści dla zawodników i klubu. Cieszę się, że jako młody trener będę mógł oprzeć się na dużym doświadczeniu jakim dysponuje Mario i głęboko wierzę, że razem osiągniemy założone cele. A celem dla nas wszystkich będzie zaatakowanie pierwszego miejsca w lidze - powiedział trener Adam Burek.


Odra Wodzisław