Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Był taki mecz: LKS 1908 Nędza - Gosław Jedłownik [WIDEO]

10 lat temu na portalu Nowiny.pl zaczęliśmy publikować skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Czwarty mecz jaki przypominamy to spotkanie LKS 1908 Nędza z Gosławem Jedłownik.

Był taki mecz: LKS 1908 Nędza - Gosław Jedłownik [WIDEO]

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~artystaman (83.10. * .226) 23.03.2020 22:50

Jak to nie ma nic wspólnego? GKS w okręgówce znalazło się na licencji Gosława Jedłownik. Potem przyjęło nazwę GKS 1962 Jastrzębie i poszło w górę.

~nedznykibic (10.0. * .85) 23.03.2020 22:00

Jastrzębia jako Gosław grało tylko 2 sezony, obecny ligowiec nie ma nic wspólnego z Gosławem.

~artystaman (83.10. * .226) 23.03.2020 21:15

A Gosław teraz gra w 1 lidze pod nazwą GKS Jastrzębie :D Sporo się pozmieniało przez te 10 lat! Dzięki Nowiny za wspomnienia

~nedznykibic (10.0. * .85) 23.03.2020 20:56

ten mecz to był "popis" sędziego, który wtedy sędziował na poziomie centralnym, było parcie na Goslawia, którego żywotność niebawem się skończyła w seniorskiej piłce.